Znaleźliśmy salę na nasze wesele

Chłopak, z którym spotykam się od trzech lat poprosił mnie o rękę. Już nie mogłam się tego dnia doczekać. Bardzo dobrze się dogadujemy. Nie kłócimy się, mamy podobne charaktery do siebie i na wiele rzeczy patrzymy w ten sam sposób. Bardzo się cieszę, że zaczniemy powoli szykować się do ślubu.

Szukamy sali na wesele

wesele na popularnej sali w KaliszuZ Michałem mamy spore rodziny. na ślub chcemy zaprosić tylko najbliższe dla nas osoby a także naszych przyjaciół, z którymi mamy dobry kontakt. Koleżanka, która w zeszłym roku brała ślub poleciła nam salę poza miastem. Sala znajdowała się w Kaliszu. Wesele na popularnej sali w Kaliszu są często opisywane na wielu portalach. Czytałam już o tej sali. Wiem gdzie się znajduje i wiem jak wygląda bo na stronie mają spora galerie zdjęć poszczególnych sal a także całego obiektu. Wesele na popularnej sali w Kaliszu są chętnie wybierane przez zamożne rodziny. My myśleliśmy o zorganizowaniu wesela niskim kosztem. Nie chcielibyśmy naciągać naszych rodziców. Chcemy sami zorganizować wesele, na które nas stać. Nie planujemy żadnych kredytów więc musimy wybrać salę, która będzie piękna ale tez tania. Mój narzeczony znalazł salę bankietową w naszej miejscowości w niższej cenie niż ta polecana sala z Kalisza. Podpisaliśmy już umowę. Ustaliliśmy całe menu. Jesteśmy zadowoleni, ze udało nam się znaleźć tak dobre warunki w przystępnej dla nas cenie. Mam nadzieję, że goście będą zadowoleni z naszego wesela. Wybierając salę sugerowaliśmy się także opiniami gości, którzy mieli okazję bawić się w tym lokalu.

Do naszego wesela jest coraz bliżej. Wszystkie formalności mamy już ustalone. Wszyscy nasi goście potwierdzili swój przyjazd. Już nie możemy się doczekać tak ważnej dla nas uroczystości. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze i będziemy się świetnie bawić do białego rana.