Zestaw świąteczny przysłany zza granicy

 

Ostatnio bardzo zdziwiła nas jedna rzecz w firmie. Na święta stał kontrahent przysłał nam zestaw pełen słodyczy, który był naprawdę duży. Faktem było, że nasza współpraca układała się doskonale, ale nie sądziliśmy, że na tyle, by przysyłać nam tego rodzaju słodkie upominki.

Wysyłanie zestawów świątecznych dla klientów stało się tradycją

zestawy świąteczne dla klientówPrzede wszystkim sami się zdziwiliśmy widząc, jak ogromnie pozytywne wrażenie to na nas zrobiło. Koszt tego rodzaju zestawu na pewno nie był duży, a pomyśleliśmy o naszym kontrahencie, że jest to naprawdę sympatyczna firma. Stwierdziliśmy, że od przyszłego roku również my będziemy wysyłać zestawy świąteczne dla klientów. W końcu w jakiś sposób można było uhonorować długą i bezproblemową współpracę z daną firmą, prawda? Wiedzieliśmy jednak, że nie będzie to proste – musieliśmy znaleźć firmę, która podejmie się tego zadania. Z tym poszło jednak trochę szybciej niż myśleliśmy – na długo przed świętami skontaktowaliśmy się z przedsiębiorstwem, które miało tworzenie i wysyłanie tego typu upominków w ofercie. Powysyłaliśmy je do wszystkich naszych stałych klientów licząc na to, że wywoła to uśmiechy na ich twarzach. W kolejnym roku z kolei my bardzo się zdziwiliśmy – większość firm, które w zeszłym roku coś od nas dostała, w tym przysłała nam podobne upominki ze słodyczami. To było niesamowicie miłe z ich strony – w ten właśnie sposób zacieśniała się współpraca między nami. Wysyłanie sobie słodyczy na święta było jednym z najlepszych pomysłów na to, by utrzymać przy sobie porządnych klientów.

Do dziś w naszej firmie jest praktykowany zwyczaj wysyłania zestawów świątecznych dla naszych stałych klientów. Wiemy, jak wiele pozytywnych emocji to wywołuje, a jak niewielkim kosztem jest dla nas, jako dla firmy. W międzyczasie zaczęliśmy się zastanawiać nad innymi tego rodzaju upominkami.