Zatrudniłem firmę aby zajęła się organizacją spotkania

Przez kilka ostatnich lat zajmuję się biznesem. Inwestuję na giełdzie, handluję nieruchomościami oraz współpracuję z licznymi firmami. Ostatnio gdy zadzwonił do mnie telefon byłem bardzo zdziwiony. Okazało się, że poproszono mnie abym pomógł w organizacji wielkiego spotkania biznesowego na terenie Warszawy.

Firma organizowała meeting dla świata biznesu 

Organizacja meetingów biznesowych warszawaTam miało zjawić się wielu szanowanych gości. Inicjatywa była taka by za darmo wstęp mieli studenci interesujący się pogłębianiem swojej wiedzy. Pamiętałem, że w przeszłości również chciałem brać udział podczas takich spotkań więc stwierdziłem, że jak najchętniej pomogę w pracach organizacyjnych. Jednak nie miałem czasu aby sam pilnować wszystkiego. Zaoferowałem, że moja znajoma firma zajmująca się organizacjami eventów wszystkim się zajmie. Oni byli specjalistami w takich sytuacjach dlatego zdecydowałem się, że oni zajmą się tym lepiej. Oczywiście opłaciłem ich pracę i zachęciłem do działania. Dzięki temu ta organizacja meetingów biznesowych warszawa miała być na bardzo wysokim poziomie. Chciałem aby wszystko wyglądało i było profesjonalnie wykonane. Również nagłośnienie było ważną kwestią, a takie przedsiębiorstwa, które zajmowały się organizacjami imprez miały wszystko co jest potrzebne. Mój pomysł znalazł również zadowolenie z drugiej strony, ponieważ nie spodziewano się, że tak poważnie podejdę do tej sprawy. Również chciałem aby ten meeting przyciągnął wielu młodych ludzi i aby był odpowiednio nagłaśniany w mediach. Na szczęście firma, którą zatrudniłem wszystkim zajmowała się po kolei.

Ostatecznie efekt był znakomity. Również udało się uniknąć chaosu podczas przemówień i każdy miał dobrze zorganizowane miejsce. Cieszyłem się, że wszystko wyszło tak wystawnie i przyciągnęło ogromną rzeszę zainteresowanych ludzi.