Zastosowanie folii bąbelkowej

 

Wszyscy doskonale wiemy do czego służy folia pęcherzykowa i ile potrafi człowiekowi przynieść frajdy. Istnieją jednak inne jej zastosowania nie mniej użyteczne o których mało kto z nas wie. Folia może nam się przydać w życiu codziennym, jak i w przypadku nietypowych zastosowań.

Do czego wykorzystać folię bąbelkową?

folia bąbelkowa producentFolia pęcherzykowa to bez wątpienia jeden z najlepszych wynalazków ludzkości i nie chodzi tutaj jedynie o jej wspaniałe właściwości antystresowe, ale przede wszystkim o wielofunkcyjność. Większości z nas ten rodzaj folii kojarzy się z zabezpieczaniem przesyłek, lecz to nie są jedyne możliwości, jakie niesie ze sobą folia bąbelkowa producent folii przeważnie sprzedaje ją zarówno hurtowo, jak i detalicznie, a zatem jeśli jesteś klientem detalicznym któremu potrzebne są niewielkie ilości takiej folii wiedz, że nie będziesz musiał od razu kupować ogromnych balii z folią. Folia bąbelkowa doskonale zabezpiecza przesyłki na czas transportu, a także chroni je przed zakurzeniem, ale to nie wszystko. Ma ona świetne właściwości izolujące, co oznacza, że możemy na przykład owinąć nią gorący obiad, który wieziemy do domu. Takie działanie sprawi, że nie wystygnie on tak szybko. Działa to również drugą stronę ponieważ folia bąbelkowa może nam z całą stanowczością zastąpić także torby termiczne, a zatem możemy w niej przewozić lody, bądź też mrożonki.

Dzięki swoim właściwościom izolującym za pomocą folii możemy uszczelnić okna na strychu lub w piwnicy, a także możemy ją podłożyć na przykład pod materac, kiedy nocujemy pod namiotami. Folia bąbelkowa może również ocalić nasz telefon jeśli boimy się, że zostanie on zarysowany przez klucze w plecaku, lub w torebce. W razie upadku telefonu folia także zabezpieczy go przed roztrzaskaniem. Wrzucenie smartphona do torebeczki zrobionej z folii bąbelkowej może być świetnym pomysłem, kiedy wybieramy się np. na festiwal.