Zaopatrzenie gabinetów dentystycznych

Gabinety stomatologiczne cieszą się niesłabnącą popularnością. Oprócz leczenia uzębienia, coraz częściej do dentysty zgłaszają się osoby chcące wybielić zęby, zdjąć kamień, ale także upiększyć swój uśmiech korygując zgryz aparatem ortodontycznym. Wraz z rozkwitem tej branży rośnie zapotrzebowanie na urządzenia do pracy w gabinecie dentystycznym.

Szeroki asortyment hurtowni ze sprzętem stomatologicznym

hurtownia sprzętu stomatologicznegoW sklepach z wyposażeniem stomatologicznym znaleźć można wiele urządzeń, narzędzi oraz akcesoriów. Lekarze uprawiający zawód stomatologa co jakiś czas muszą zaopatrywać się w sklepach branżowych. Standardowa hurtownia sprzętu stomatologicznego posiada w swojej ofercie sprzęt wiodących producentów. Znajdują się w niej urządzenia diagnostyczne, do których należą przede wszystkim kamery wewnątrzustne oraz sondy diagnostyczne. Oprócz tego w sklepie stomatologicznym znaleźć można różnorodne karpule, służące do wykonywania znieczuleń miejscowych oraz śródwięzadłowych. Każdy dentysta w hurtowni powinien zaopatrzyć się ponadto w narzędzia ręczne. Coraz częściej poza zwykłymi, metalowymi instrumentami, spotkać można narzędzia wyposażone w silikonowe kolorowe rączki, które nie tylko poprawiają komfort pracy stomatologa, ale także uprzyjemniają pobyt w gabinecie pacjentom, zwłaszcza dzieciom. W hurtowni stomatologicznej nie może zabraknąć fotela dentystycznego, wyposażonego w konsolę, panel sterowania, a także nieodzownym systemie wierteł.

Sklepy ze sprzętem dentystycznym posiadają nie tylko standardowe sprzęty oraz narzędzia, ale także wiele innowacji, które ułatwiających pracę stomatologowi, ale przede wszystkim wpływających na komfort pacjenta siedzącego na fotelu. Obecna technologia jest tak zaawansowana, że nie musimy już bać się dentysty.