Zamawiam u producenta płytę tarasową

Posiadam własny ośrodek wczasowy nad morzem. Ostatnio już planowałem zrobić remont, ale wypadły mi inne sprawy. W tym roku muszę to zrobić jeszcze przed sezonem, żeby zapewnić sobie turystów przez całe wakacje. Pomoże mi szwagier.

Płyta tarasowa z betony została dostarczona na czas

płyty tarasowe betonoweSzwagier jest budowlańcem i zna się na remontach. Obiecał, że pomoże mi odremontować ośrodek a w zamian będzie mógł przebywać u mnie z rodziną przez tydzień. Odpowiadał mi ten układ i się dogadaliśmy. Podstawowym problemem są płyty tarasowe betonowe, które są już w fatalnym stanie i muszą zostać wymienione. Turyści bardzo chętnie korzystają z tarasu, gdzie jest również restauracja i można zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Szwagier zajmie się tylko remontem a materiały muszę załatwić sam. Zamówiłem więc u producenta płyty tarasowe betonowe, które są sprawdzone, bo polecił mi je znajomy, który ma pensjonat w górach. Dzięki informacji od niego wiedziałem w co zainwestować. Szwagier miał dla mnie tylko tydzień, ponieważ szykowała mu się robota poza miastem i musiałem się spieszyć. Producent obiecał mi dostarczyć płyty tarasowe betonowe na czas i nie musiałem się niczego obawiać. Zanim szwagier przyjechał na miejsce to pracownicy od producenta zdążyli wypakować wszystkie płyty i się z nimi rozliczyłem. Cenię sobie takie usługi, ponieważ ja sam jestem słowny i rzetelny. Tak też chcę być traktowany. Szwagier od razu zabrał się do pracy. Powiedział, że wyrobi się ze wszystkim i jeszcze zdąży mi odświeżyć ściany.

Ośrodek prezentował się teraz doskonale. Wrzuciłem zdjęcia nowego tarasu do internetu, żeby był widoczny w ofercie. Na pewno to pomoże turystom w podjęciu decyzji gdzie mają w tym roku wypocząć. Jestem pewien, że będzie spory ruch tego lata.