Zalety podróżowania busami

Jakiś czas temu podjęliśmy z mężem decyzję o budowie własnego domu. Na jego część mieliśmy wziąć kredyt, drugą jednak mąż miał zarobić za granicą. Miał znajomego w Holandii, który załatwił mu pracę i Krzysiek wyruszał we wrześniu. Jego wyjazd był dla mnie trudny. Dla niego również. Psychicznie i fizycznie.

Z Holandii do Lublina busem?

busy holandia lublinGdy dojechał na miejsce, był okropnie zły, jak rozmawialiśmy przez telefon. Powiedział, że w drugą stronę na pewno nie pojedzie już autobusem. Jechał bardzo długo, do tego trafił na jakąś ekipę, która była ciągle głośna, do Holandii przyjechał zmęczony i zły. Do Lublina chciał wracać inaczej. Obiecałam, że przejrzę mu jakieś busy. Na pewno kursują jakieś na tej trasie. Busy jeżdżą częściej, bo zabierają mniej ludzi, podstawiają często pd wskazany adres i dojeżdżają szybciej, bo nie zatrzymują się tak często. Nie wiem czemu w ogóle w tę stronę nie braliśmy tego pod uwagę. Teraz Krzysiek się złościł, ale powiedziałam, że zobaczę, jakie są połączenia i zmieniłam temat. Gdy skończyliśmy rozmowę od razu wpisałam w wyszukiwarkę busy holandia lublin i faktycznie je znalazłam. Czemu nie pomyśleliśmy, by Krzysiek pojechał busem do Holandii – to pytanie nie dawało mi spokoju. Cóż, było minęło. Zadzwoniłam do niego jeszcze raz wieczorem i powiedziałam jakie są połączenia. Był bardzo zadowolony. Ja wtedy już też. Mogłam czekać na niego i zacząć odliczać dni do jego powrotu. Za dwa tygodnie rezerwowałam mu już busa. Stwierdził, że tak tęskni, że choćby na dzień, ale przyjedzie.

Rzeczywiście był szybciej na miejscu, ale również zmęczony. Potem doszliśmy do wniosku, że będzie lepiej, gdy ja do niego pojadę. Może pooglądam tulipany? Uwielbiam tulipany! To był dobry pomysł i funkcjonowaliśmy tak jeszcze trochę, póki nie odłożyliśmy sumy, która była potrzebna na dom. Wtedy Krzysiek zjechał na stałe.