Zalety, jakie niosą ze sobą body

Nastolatki często mają własne zdanie na każdy temat i przeważnie ciężko im przemówić do rozsądku. Tak było właśnie w moim przypadku, kiedy z początku mama namawiała mnie na noszenie body, zaś ja bardzo tego nie chciałam. Dziś jednak uwielbiam body w każdej postaci.

Doskonała jakość ciepłego body z ramiączkami

Body na ramiączkachWiadomo, że moda to moda i w moich czasach najnormalniej w świecie body było kojarzone z obciachem. Widziałam wiele dziewcząt, które mimo wszystko decydowały się na tę część garderoby, jednak w wersji dyskretnej, ukrytej pod bluzką, lecz ja za żadne skarby nie chciałam się zgodzić na noszenie body. Często kończyło się to tym, że moje nerki były na wierzchu, kiedy np. siedziałam, czy kucałam. Niezależnie od pogody i co gorsza pory roku, bowiem zimą również wolałam krótsze kurtki od płaszczy. Swoje nastoletnie „widzimisię” przypłaciłam wysoką ceną, ponieważ wkrótce zaczęłam mieć pierwsze problemy z nerkami, które ciągle były przeziębione i niesłychanie mnie bolały. Wówczas przeprosiłam się z body i postanowiłam zakupić kilka par body na ramiączkach. Od tamtej pory nie wypowiadam się negatywnie na temat rzeczy z którą nie miałam do czynienia, ponieważ body okazało się najwygodniejszą częścią garderoby, jaką kiedykolwiek posiadałam. Nie tylko doskonale chroni moje nerki i sprawia, że w chłodniejsze dni jest mi po prostu ciepło, ale także jest po prostu niesłychanie wygodne. Nic się nie podwija, żaden szew nie podrażnia i co najważniejsze, niezależnie od tego czy siedzę, czy stoję zawsze wyglądam doskonale w body. Posiadam kilka wersji body, zarówno klasyczne, właśnie na ramiączkach, jak i nieco bardziej odważne z koronką, bądź większym dekoltem.

Poza tym body ma to do siebie, że pasuje do każdego rodzaju ubioru. Do krótkich spodenek, do spódniczek, a w dodatku teraz, kiedy do łask znów powracają spodnie z wysokim stanem, aż prosi się by założyć do nich body ponieważ razem prezentują się naprawdę wyśmienicie. Polecam każdej kobiecie zakupić sobie chociaż jedną parę body i wypróbować, a z pewnością odczujecie różnicę zarówno w kwestii wygody, jak i zdrowia.