Zaaranżowane wnętrza w nowym domu

Zakup nowego domu to był mój pomysł. Andrzej to mógł mieszkać w tej ciasnej kawalerce i to dla niego nie miało żadnego znaczenia. Ja jednak miała dużo wyższe wymagania od niego i postawiłam w końcu na swoim. Namówiłam męża na kupno domu w mieście.

Piękny dom w nowej aranżacji

aranżacje wnętrz gdańskZawodowo wykonuję aranżacje wnętrz gdańsk i postanowiłam sama się tym zająć. Nie widziałam potrzeby, żeby zatrudniać inną osobę, skoro posiadałam niezbędne doświadczenie. Wiedziałam też dokładnie czego oczekuję i wszystko zamierzałam wdrożyć. Aranżację zaczęłam od kuchni, która była dla mnie najważniejsza. Zrealizowałam wszystko tak jak to miałam w planach. Zrezygnowałam jednak z firan, które ostatecznie uznałam za zbędny dodatek. Kiedy kuchnia była gotowa to postanowiłam zająć się salonem. Tam było sporo pracy, ponieważ miałam kilka pomysłów na zaaranżowanie tego pomieszczenia i nie mogłem się zdecydować na jakieś konkretne. Pracę odłożyłam na następny dzień co było dobrą decyzją. Ze świeżym umysłem dokonałam ostatecznego wyboru i zaaranżowałam wnętrze salonu jednak w stylu nowoczesnym. Idealnie pasowało to do kuchni, która również była w takim stylu. Mąż do domu nie zaglądał. Był zapracowany i nie miał na to czasu. Kiedy już urządziłam cały dom to wtedy dopiero przyjechał, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda. Moje pomysły mu się podobały co od razu powiedział. Uznał, że jestem najlepsza w aranżowaniu wszelkich wnętrz i powinnam założyć własną działalność. W sumie do dlaczego tego nie zrobić?

Słowa męża dały mi sporo do myślenia i po roku miałam już własną firmę. To był dobry krok, którego nie żałuję. Pracuję samodzielnie i wdrażam wszystkie swoje koncepcje, które bardzo podobają się wszystkim moim klientom. A zaczęło się wszystko od mojego domu.