Wynajmuję mieszkanie z nowymi roletkami w oknach

Kiedy rozstałam się z Hubertem to postanowiłam się wyprowadzić. Miałam o wiele mniej rzeczy niż on i było to dla mnie dużo łatwiejsze. Na czas poszukiwania mieszkania byłam u niego, ale nie przeszkadzaliśmy sobie w żaden sposób. Czekał mnie nowy okres.

Okna z nowymi roletkami wyglądają bardzo ładnie

roletki na okna w BydgoszczyMieszkanie pomogła mi znaleźć przyjaciółka z pracy. Okazało się, że tam gdzie ona mieszka jest wolny lokal do wynajęcia, który jest zadbany i na dodatek tani. Miałybyśmy do siebie blisko i nam się to spodobało. Pojechałyśmy zaraz po pracy, by obejrzeć do mieszkanie. Było bardzo zadbane i miało nowe roletki we wszystkich oknach. Właściciel sklepu powiedział, że takie roletki na okna w Bydgoszczy kupuje od sprawdzone producenta i mogę być pewna, że są niezawodne. Wszystkie meble także były nowe i wiedziałam, że będzie mi się dość komfortowo tutaj mieszkało. Zdecydowałam się wynająć to mieszkanie i od razu zadzwoniłam do byłego chłopaka. Zaskoczył mnie, ponieważ powiedział, że pomoże mi ze wszystkim i użyczy swojego samochodu. Nie spodziewałam się takiej reakcji z jego strony, ale ucieszyłam się. Zaprosiłam go swojego mieszkania. Zapytał gdzie dostępne są takie roletki na okna w Bydgoszczy, ponieważ chciałby takie również u siebie. Powiedziałam, że właściciel ma sprawdzone miejsce, ale nie pytałam dokładnie gdzie kupił te roletki na okna w Bydgoszczy. Kiedy zostałam już sama w mieszkaniu to mogłam zabrać się za rozpakowywanie rzeczy. Mieszkanie z tymi roletkami wygląda bardzo ładnie i podoba mi się.

Wynajęcie tego mieszkania było dobrą decyzją. Mam blisko przyjaciółkę i nie czuję się samotna. Na razie nie chcę się z nikim wiązać, bo tak jak jest zdecydowanie mi odpowiada. Mam więcej czasu na swoje sprawy i znowu zaczęłam czytać.