Wymiana okien w domu

Odziedziczyłem spore mieszkanie po dziadkach w Katowicach. Myślałem nawet ostatnio o przeprowadzce w te okolice, dlatego mieszkanie to bardzo mi się przydało. Zanim jednak mogłem w nim zamieszkać, musiałem przeprowadzić gruntowny remont. Dziadkowie od dawna nic w tym mieszkaniu nie zmieniali, a już szczególnie okna były wyjątkowo zaniedbane. Musiałem je wymienić.

Gdzie w Katowicach wymienię okna?

okna pcv katowiceDziadkowie mieli w mieszkaniu okna starego typu. Było one drewniane i ponieważ od dawien dawna nikt się nimi nie interesował były nieszczelne i do mieszkania zaczęła przez to wchodzić nie tylko zimno, ale i wilgoć. Postanowiłem wymienić te okna na okna pcv, które były o wiele lepszej jakości, szczelne i wytłumiające dźwięki z zewnątrz. Poszukiwania odpowiedniej firmy zacząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: okna pcv katowice i zacząłem przeglądać. Znalazłem jedną firmę, która miała bardzo przystępne ceny a do tego fenomenalne opinie klientów. Klienci rekomendowali, że firma jest niezwykle fachowa, pracuje na oknach najwyższej jakości. Zajrzałem w ich ofertę. Mieli naprawdę szeroki wachlarz okien do wyboru. W ich ofercie były okna, pojedyncze, podwójne, dźwiękoszczelne a także takie z dodatkowym uszczelnieniem. Oferowali całą gamę dodatkowych usług takich jak montaż okien oraz utylizacja starych. Postanowiłem skorzystać z ich oferty.

To był bardzo dobry wybór. Firma okazała się bardzo profesjonalna. Wybrane przeze mnie okna pcv zostały bardzo szybko zamontowane. Były solidne i ciężkie. Można je było otworzyć na oścież lub uchylić. Okna te były wzmocnione odpowiednimi uszczelkami. Firma dostosowała je do nietypowych rozmiarów okiennic w domu dziadków. Byłem bardzo zadowolony z wybranych okien pcv, które idealnie tłumiły dźwięki oraz zatrzymywały ciepło w pomieszczeniu.