Wyjątkowe noże do portfela

Nóż można nosić w portfelu i wcale nie będzie on podejrzanie wypchany, ponieważ takie noże są w kształcie karty debetowej. Wkłada się go do odpowiedniej zakładki w portfelu, a w razie potrzeby można go szybko wyciągnąć i złożyć. Bo takie noże są oczywiście składane, jednak nie ma problemu z ich rozłożeniem.

Noże w kształcie karty debetowej

nóż cardsharpJeśli ktoś lubi pożyteczne gadżety, może zakupić sobie taki nóż, aby w razie potrzeby mieć go zawsze przy sobie. Będąc poza domem, często zdarza się tak, że potrzebujemy czegoś ostrego i poręcznego, aby np. przeciąć metkę czy otworzyć pojemnik z jedzeniem, może to być konserwa, lub nawet jogurt. Nie każdy otwiera jogurty palcem. Wielu ludzi preferuje ostre narzędzia, którymi może się posłużyć przy tej czynności. Zakupuje więc nóż cardsharp, wkłada do zakładki portfela i zawsze jest gotowy na nieprzewidziane sytuacje. Tego typu noże można rozłożyć w tzw. trzech ruchach. Nie ma w nich nic skomplikowanego. Posiadają ostrze o 65 mm długości i są niezwykle ostre. Samo ostrze jest doskonale widoczne, więc nikt nie może nam zarzucić ewentualnych niecnych zamiarów. Noże wykonywane są ze stali nierdzewnej i ważą zaledwie 13 gramów. Jeśli ten gadżet jest złożony, jego ostrze jest zabezpieczone mocną blokadą. Nie ma więc niebezpieczeństwa przypadkowego skaleczenia. Przedmiot doskonale nadaje się na prezent, a przy tym jest niezwykle tani. Praktycznie, każdy człowiek byłby zadowolony z takiego prezentu i nie ma znaczenia, czy będzie to kobieta, czy mężczyzna.

Jest wiele pomysłów na prezenty. Każdy ma inne preferencje. Ale taki nóż do portfela przyda się wszystkim uwielbiającym gadżety. Jest nie tylko ładny, ale i funkcjonalny, a jego przydatność nie zgłasza żadnych zastrzeżeń. Warto zapoznać się z tego typu pomysłami na prezenty.