Wygodne materace dla moich psów

 

Kocham zwierzęta. Wszystkie, bez wyjątku, dlatego najchętniej wszystkie przygarnęłabym do siebie. Jednakże mam swoje ukochane czworobogi, które rozpieszczam na każdym kroku. Mają dosłownie wszystko i rzadko kiedy zdarza się żeby co miesiąc nie przybyła do ich kolekcji jakaś nowa rzecz.

Wygodny materac dla czworonoga

materace dla psówOstatnio wpadłam na pomysł, że czas odświerzyć ich sypialnie i zaczęłam szukać materace dla psów. Wiedziałam, że będą one musiały być naprawdę dobrej jakości, ponieważ moje psy śpią praktycznie większość dnia. Znalazlam bardzo ciekawy sklep z ogromną liczbą materacy i zaczęłam wielkie poszukiwania. Wybrałam materac, który posiada wewnętrzną wodoodporną powłokę. Cechuję ją przede wszystkim wysoki komfort oraz jest bardzo wytrzymała na wszelkie zniszczenia. Jest to materac który doskonale sprawdza się dla większych psów, takich co moje, ponieważ doskonale wpływa na obciążenie stawów. Dzięki temu, iż jest wykonany z woodopornego materiału to nadaję się zarówno do wewnątrz, jak i zewnątrz dlatego bez problemu będzie on mógł być również na ogrodzie. Poszewska wykonana jest z teflonowego materiału dzięki czemu jest wyjątkowy trwały i mocny. Materac jest też bardzo łatwy w utrzymaniu, ponieważ szybko można go wyprać i wyczyścić. Materac posiada mnóstwo certyfikatów i jest polecany przez najlepszych weterynarzy w Polsce. Materac wypełniony jest grubą gąbką PU, dzięki czemu chroni pred zimnem i naprawdę twardym podłożem.

Jak już wspominałam moje psy potrafią spać niemalże całe dnie, dlatego zadbałam o to, żeby materac był wypełniony silikonowymi płatkami włókinowymi, to powoduje niesamowity komfort dla głowy psa. Poszewkę od materaca można spokojnie zdjąć i wyprać w pralce, dodatkowo bardzo szybko wysycha. Znalazłam naprawdę idealny materal dla moich czworonogów. Już nie mogę się doczekać kiedy będą mogli sobie wyprobować.