Wrzosy pączkowe nowym trendem wśród klientów

Już od 10 lat prowadzę swoje naprawę duże centrum ogrodnicze. Moja firma otwarta jest na indywidualnych klientów, jak i sprzedaż hurtową. Roślinami zajmuję się właściwie odkąd skończyłam czternaście lat i jest to moja wielka pasja, dlatego też tak dużo o nich wiem. Myślę, że właśnie w mojej miłości do roślin tkwi sukces mojego biznesu.

Wrzosy pączkowe są bardzo popularne

wrzosy pączkowe - sprzedaż hurtowaMamy kilka roślin, które są naszą dumą i można powiedzieć, że jesteśmy w środowisku znani z ich hodowlni. Ostatnio w szczególności jest tak w szczególności jeżeli chodzi o wrzosy pączkowe – sprzedaż hurtowa idzie nam naprawdę dobrze i wiele mniejszych sklepów ogrodniczych jest zainteresowanych naszymi roślinami, a do tego bardzo często kupują je też nasi pojedynczy klienci. Bardzo się z tego powodu cieszę i mam nadzieję, że trend ten będzie się utrzymywał również w przyszłym roku. Wrzosy pączkowe są to świetne rośliny, ponieważ ich kwiaty się nie rozwijają (pozostają w pękach jak sama nazwa wskazuje), co prowadzi do tego, że są one bardzo trwałe. Wyglądają naprawdę ładnie i dostępne są w naszym centrum w różnych kolorach. Największą ich sprzedaż odnotowujemy pod koniec października, przed świętem Wszystkich Świętych. Jest tak dlatego, że wyglądają one dobrze nawet w czasie niewielkich przymrozków. Są one więc bardzo trwałe. Natomiast teraz zbliżają się święta, więc już niedługo wiele klientów przyjedzie bo choinki zamiast wrzosów. Zauważyłam, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na mniejsze drzewka.

Mam wielkie szczęście, że mogę prowadzić firmę, która zajmuje się tym co lubię i bardzo mnie interesuje. Przy prowadzeniu firmy pomaga mi moja najstarsza córka, która też kocha rośliny tak samo jak ja. Cieszę się, że w przyszłości będę miała komu przekazać ten biznes.