Wprowadziłam do asortymentu nowe narzędzia

Prowadzę sklep z tata od wielu lat. Kiedyś tata poprosił mnie o pomoc w trakcie wakacji i tak już zostało, że pracuję razem z nim i jestem z mojej pracy bardzo zadowolona. Tata prowadzi sklep z narzędziami. Nasz sklepik znajduje się na obrzeżach osiedla.

Sprzedajemy dobre klucze nasadowe

klucze nasadowe sklepBardzo łatwo do nas dojechać. Mamy przed sklepem spory parking. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze ceny za oczywiście narzędzia najwyższej jakości. Ja jestem odpowiedzialna za zamawianie narzędzi. Mam już kilkunastu sprawdzonych dostawców. Staram się też szukać nowych na rynku, żeby klienci mogli u nas kupić wszystko co jest im potrzebne. Ostatnio miałam bardzo dobre spotkanie biznesowe z przedstawicielem pewnej firmy. Poleciał on klucze nasadowe. Postanowiłam się na ich zakup zdecydować. Klucze nasadowe sklep dobrze się sprzedają. Wiele klientów o nie pytało. Zawsze chcemy mieć kilka rodzajów do wyboru. Niektórzy klienci chcą mieć porównanie zanim ostatecznie dokonają wyboru. Nasz sklep jest spory dlatego możemy sobie na to pozwolić. Gdybyśmy mieli mało miejsca nie moglibyśmy zapewnić takiego wyboru w asortymencie. Klucze nasadowe, na które się zdecydowałam były porządnie wykonane i posiadały ładne opakowanie. Wszystko miało swoje miejsce. W Zestawie był szeroki wybór a cena była przystępna. Każdy klient mógł sobie pozwolić na taki solidny zestaw. Dodatkowo przedstawiciel handlowy zapewnił nam dobry rabat. Postanowiłam dać mu szansę i jeśli klucze będą się dobrze sprzedawały na pewno będę jego stałą klientką.

Lubię moją pracę bo mam kontakt z różnymi ludźmi. Może to nie jest praca dla dziewczyny ale ja znam się na wszystkich narzędziach. Cieszę się, że mam tają możliwość pracy z tatą i wpieram rozwój rodzinnego sklepu. Chętnie poprowadzę go kiedyś sama, żeby kontynuować rodzinną tradycję.