Własna aranżacja wnętrz

 

Największą przyjemnością, jaka może być, jest projektowanie wnętrz. Nie mogę patrzeć na wiecznie taki sam układ mebli i dekoracji. To wszystko stoi, i się kurzy, i wręcz prosi się o to, aby moje ręce się tym porządnie zajęły. No i po to właśnie jestem.

Zmiany wnętrz moim powołaniem

aranżacja wnętrz KatowiceGdy tylko ktoś poprosił mnie o poradę, przy wystroju wnętrz, byłam wniebowzięta. Każda aranżacja wnętrz Katowice, czy też inne miasto nie było dla mnie problemem. Dojeżdżałam do moich znajomych czasem po sto kilometrów. Uwielbiałam im pomagać i doradzać. Kiedyś skończyłam specjalne kursy na dekoratora wnętrz. To wszystko jest dość skomplikowane, jednak dla mnie to czysta przyjemność, więc opanowałam do perfekcji każdy podręcznik. Uczyliśmy się o odpowiednim oświetleniu, położeniu mebli. To wszystko bardzo dużo robi dla wystroju. Pomagam znajomym, jednak sama u siebie też co chwila coś zmieniam. To moje powołanie, i wiem, że ta praca zawsze będzie mnie satysfakcjonować. Stwierdziłam, że to uzależniające, bo po kilku dniach, gdy nic nie robię u siebie, to już muszę zająć się jakimś dekorowaniem i przesuwaniem mebli. Jeszcze dodatkowo, co jakiś czas do sklepów trafiają nowe materiały, tapety, panele i meble. Wszystko mnie tak inspiruje, że domu mi nie starcza. Mogłabym mieć dwa razy większy, abym miała więcej miejsca do pracy. Kto wie, może znajomi zaczną mnie polecać swoim znajomym, i wtedy będę miała zapewnioną pracę na dłuższy czas? Jeżeli będą zadowoleni, to pewnie komuś mnie podsuną, w ramach podziękowania.

Dom, to nasza świątynia i twierdza. Miejsce, gdzie powinniśmy czuć się bezpiecznie. Bardzo ważny jest więc wystrój, aby pasował do naszego charakteru. Wtedy bardziej się z nim zżyjemy i będziemy czuć się komfortowo, że urządziliśmy wnętrze zgodnie z naszym charakterem.