W konkursie można wygrać markową koszulkę

 

Pracuję w jednej z firm telemarketingowych. Jestem sprzedawcą i nawet całkiem nieźle sobie radzę. W naszej firmie jest dział marketingu, w którym pracują bardzo kreatywne osoby. Często są organizowane różne konkursy dla pracowników z całej firmy.

Zależało mi na koszulce i postanowiłem wygrać konkurs

carhartt koszulkaW sumie to u nas w ciągu miesiąca jest kilka konkursów, ale jeden jest bardzo duży i wtedy można wygrać na prawdę fajne nagrody. Śledzę uważnie wszystkie konkursy i jak jest coś ciekawego to biorę udział. W tym miesiącu do wygrania jest carhartt koszulka i jest zdecydowanie nagroda w moim guście. Na dodatek całkiem nieźle idzie mi w tym miesiącu i mam szansę ją zdobyć. Mój przyjaciel jakiś czas temu kupił sobie taką koszulkę i jest z niej zadowolony. Lubi ją nosić, ponieważ jest wygodna i modna. Też bym ją chciał. Od teraz carhartt koszulka stała się moim celem. Pracowałem pilnie i co chwilę sprawdzałem statystyki. Jestem na razie na trzecim miejscu i muszę się wziąć w garść. Jak widać ta carhartt koszulka spodobała się sporej ilości pracowników i każdy chce ją wygrać. Wiem, że jest tylko jedna a pozostałe dwa miejsca będą inaczej nagrodzone. Wygrany ma dostać kartę podarunkową do sklepu na tę właśnie koszulkę. Wiadomo, ciężko dopasować rozmiar jak nie wiadomo kto wygra konkurs. Ostatniego dnia konkursu byłem już na pierwszym miejscu i czułem, że niebawem carhartt koszulka będzie w moim posiadaniu. W końcu ogłoszono wyniki, na które tak czekaliśmy od dwóch tygodni ponad.

No i wygrałem. Nie dość, że będę posiadaczem świetnej koszulki to jeszcze wyrobiłem sobie całkiem pokaźną premię. Koordynator jest ze mnie zadowolony. Zamierzam teraz przez cały czas tak pracować, żeby osiągać jak najlepsze wyniki. Wtedy dostanę umowę na stałe.