reklama

Ulotki Bydgoszcz- czy są skuteczne?

Każdy z nas wędrując po Bydgoszczy czy centrum handlowym mija zwykle młode osoby, które rozdają ulotki Bydgoszczreklamowe różnych firm. Ubezpieczenia, kredyty, najnowsze promocje i tanie podręczniki szkolne to najczęściej pojawiające się oferty.

Ulotki nie są skuteczne.

reklamaWiększość z nas albo stara się strategicznie omijać takich ludzi udając, że ich nie widzi albo bierze ulotki Bydgoszcz i wyrzuca do najbliższego kosza na śmieci. Zatem czy druk cyfrowy ulotek ma jakikolwiek sens? Z jednej strony społeczna niechęć do takiej formy marketingowej powinna sugerować, że lepiej skupić się na innych formach np. wizytówki, plakaty reklamowe. Z drugiej strony skoro drukarnia co roku drukuje tony takich ulotek to chyba jest na nie zapotrzebowanie. Gdyby były one kompletnie nieskuteczne to nikt by z nich nie skorzystał. Druk ulotek jest stosunkowo tani, osoby je rozdające zarabiają grosze, więc nie jest to droga forma reklamy. Zatem nic nie tracimy jeśli ulotki Bydgoszcz się nie sprawdzą. Dodatkowo ulotki można wrzucać także do skrzynek na listy. Dzięki temu mamy pewność, że osoby potencjalnie zainteresowane naszymi produktami czy usługami przynajmniej rzucą okiem na nasze ulotki. A następnie zapewne również wyrzucą do kosza. Ulotki można także zostawić w okolicznych sklepach. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla lokalnych firm np. restauracji, której klienci to mieszkańcy najbliższej okolicy, a nie całego miasta. Drukarnia poza ulotkami Bydgoszcz powinna mieć w swojej ofercie także wizytówki, więc za jednym zamachem możemy je wydrukować dla naszych klientów.

Druk cyfrowy jest najlepszym drukiem dla ulotki Bydgoszcz i wizytówek, ponieważ zapewnia ładny, wyraźny, kolorowy druk, a przecież chodzi nam o estetykę i czytelność naszych wydruków. Dobra drukarnia powinna mieć w swojej ofercie kilka rodzajów papieru, dzięki czemu nie musimy drukować na cienkim śliskim papierze, co odróżni nas od konkurencji.