Torebka jako prezent dla siostry

Moja siostra zna się bardzo dobrze na modzie. Zawsze umiała się dobrze ubrać i każdemu doradzić odnośnie tego, w czym mu dobrze, a w czym nie. Znała się także na dodatkach, takich jak apaszki, szaliki, buty, biżuteria. Najbardziej jednak lubiła torebki, miała ich bardzo dużo. Czasem sama je pożyczałam, jak sama nie miałam niczego pasującego.

Torebka w modnym kolorze

http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.htmlKiedy zbliżały się jej urodziny to wiedziałam, że z torebki na pewno się ucieszy. Mówiła, że ma same duże torby, a brakuje jej takiej, w której mieści się tylko telefon i portfel. Jak wychodzi na zakupy czy na imprezę to więcej jej nie potrzeba, a tak dźwiga zawsze wielkie torby typu worek. Chciałam jednak, żeby taka torebka była funkcjonalna. Przydadzą się dodatkowe kieszonki, do których zmieści się szminka czy puder w kompakcie. Przeglądałam różne strony internetowe, w poszukiwaniu dobrego modelu. Basia bardzo lubi kolor niebieski i ma wiele ubrań w tym kolorze, dlatego też szukałam torebki w odcieniu błękitu. Nie było to takie proste, bo większość torebek jest czarna lub brązowa. W takich nietypowych kolorach, jak niebieski, zielony czy czerwony nie ma takiego wyboru. W końcu trafiłam na dobrze zaopatrzony sklep internetowy. Tam po wybraniu dobrego producenta toreb i torebek od razu znalazłam błękitna torebkę dla siostry. Miała wiele kieszonek, więc była praktyczna, a do tego widać było, że jest solidnie wykonana. Cena może była wysoka, ale za jakość trzeba zapłacić.

Najważniejsze dla mnie było to, że Basi się prezent spodoba. Sama chciała dostać taka torebkę, więc na pewno się ucieszy. Miałam jeszcze darmową wysyłkę do tego zamówienia, zatem nie musiałam nic dopłacać za transport produktu.

Torebkę kupiłam na stronie http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.html