Szlafroki idealne do hotelu

Hotel, któremu zależy na wysokiej jakości świadczonych usług, dba szczególnie o jakość produktów, które będą znajdować się w przestrzeni budynku i które znajdą swoje zastosowanie u gości. Wśród produktów, które powinny znaleźć się w hotelowym pokoju, zwłaszcza w przypadku hoteli o wysokim standardzie, na pewno należy wymienić szlafroki.

Wykonanie szlafroków z haftem

szlafroki z haftemOczywiście, kiedy decydujemy się na wyposażenie naszej przestrzeni hotelowej w szlafroki, możemy zadbać, by był to produkt nie tylko użyteczny dla klienta, ale również dla nas. Szlafrok jest bowiem idealnym akcesorium, które może pomóc nam w budowaniu spójnego wizerunku naszego hotelu. Pomóc w tym mogą nam szlafroki z haftem, który będzie zawierał nazwę lub logotyp naszego hotelu. Haft wykonany na miękkiej powierzchni materiału, z którego najczęściej decydujemy się wyprodukować szlafroki dla hotelowych gości będzie charakteryzować się dużą odpornością na uszkodzenia. Nie musimy martwić się o to, że wskutek regularnego prania szlafroków, haft wykonany na ich powierzchni będzie ulegał jakimkolwiek zmianom. Nie musimy przejmować się tym, że haft utraci swój pierwotny kolor, ani tym, że nici, które będą wykorzystane do jego wykonania, będą nietrwałe i będą ulegać przetarciom czy przerwaniom. Haft, bez względu na to, czy jest zrealizowany w małym rozmiarze, czy też obejmuje większą przestrzeń szlafroka, zawsze jest zrealizowany w odpowiedniej jakości.

Najczęściej haft na szlafrokach realizowany jest przy wykorzystaniu kolorystycznego kontrastu. Oznacza to, że kolor szlafroka i nici, które zostają wykorzystane do wykonania haftu, dobierane są w taki sposób, by haft był doskonale widoczny na powierzchni materiału. Tylko w takim przypadku zachodzi możliwość odpowiedniego zaprezentowania nazwy hotelu.