Smaczne tajskie jedzenie

Ostatnio na mnie wypadła organizacja naszego firmowego wyjścia. Wychodzimy wspólnie niedużą grupą, tylko nasz zespół. Takie wejścia zdarzają się u nas cyklicznie, za każdym kiedy dostaniemy nagrodę za dobre rezultaty. A dobre rezultaty to nasza specjalność.

Wybór tajskiej restauracji

tajska restauracja w gdańskuZaczęłam od zebrania preferencji członków naszego zespołu. Zaproponowałam kilka różnych typów kuchni i poprosiłam o głosowanie. Zdecydowanie wygrała kuchnia tajska, być może z tego względu, że nasz szef jest zwolennikiem tej właśnie kuchni. Ponieważ sama bardzo lubię tajskie jedzenie, wiem która tajska restauracja w Gdańsku jest najlepsza. Ta restauracja jest dość droga, z tego względu sama rzadko w niej bywam. Jednak nasz firmowy budżet jest na tyle wysoki, że bez problemu wystarczy na pyszne danie dla każdego, niejeden napój, a także deser, herbatę czy kawę. Od razu zarezerwowałam stolik, ponieważ jest to popularna restauracja. Mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni z wyboru tej restauracji.  Jedzenie w niej jest świetne. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno wegetarianin, jak i mięsożerca. Wielką zaletą tej restauracji jest fakt, że gotują w niej prawdziwi Tajowie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tajskie smaki przygotowywane w restauracji są przygotowane dla polskiego podniebienia. Już nie mogę się doczekać naszego wyjścia do restauracji. Na samą myśl o niej cieknie mi ślinka  Myślę, że zamówię moje ulubione curry. Tylko poproszę o zwiększenie ostrości potrawy, ponieważ uwielbiam ostre potrawy.

Mam nadzieję, że członkowie mojego zespołu będą zadowoleni. Reklamacji bowiem nie przyjmuję. Tajskie jedzenie jest pycha, a wybrana restauracja świetna. Mam też nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, czy będzie to tofu, czy pad thai.