Sklep z odzieżą gastronomiczną

 

Wspólnie z mężem prowadzimy niedużą, aczkolwiek bardzo dobrą restaurację. Mamy swoich stałych gości, aczkolwiek często widujemy również nowe twarzy. Zatrudniamy świetną kadrę, o którą staramy się bardzo dbać. Przykładem tej dbałości jest cykliczne wyposażanie załogi w nową odzież gastronomiczną. Wiemy, jak wiele warci są świetni pracownicy, a takowych mamy w swoim zespole.

Zakup nowej odzieży gastronomicznej

odzież gastronomiczna sklepWspólne prowadzenie restauracji daje zarówno mi, jak i mojemu mężowi wiele frajdy. Cieszymy się tym biznesem. Jesteśmy też pewni, że nasi pracownicy są bardzo zadowoleni, że pracują na nasz wspólny sukces. Staramy się o nich bowiem bardzo dbać. Otrzymują od nas szeroki pakiet socjalny, nie ma mowy o zabieraniu napiwków kelnerkom. Oprócz tego systematycznie, co kilka miesięcy wymieniana jest przez nas ich odzież gastronomiczna Sklep, w którym ją kupujemy, cechuje się bardzo bogatym asortymentem. Do wyboru  mamy wiele wzorów takowej odzieży gastronomicznej. Stawiamy jednak na sprawdzone modele, które pasują do identyfikacji wizualnej naszej restauracji. Otrzymaliśmy również wiele sygnałów od naszej ekipy pracowniczej, że stroje te bardzo im się podobają. Jednym z najważniejszych czynników jest dla nas zadowolenie naszej kadry. Bez nich nie odnieślibyśmy takiego sukcesu w prowadzeniu restauracji, z czego zdajemy sobie sprawę. Dlatego też tak bardzo zależy nam na ich szczęściu.

Odzież gastronomiczną od lat kupujemy w jednym i tym samym sklepie. Ciągle obserwujemy rozwój asortymentu tego sklepu, co bardzo nas cieszy. Jesteśmy typem przedsiębiorców, którzy wspierają innych, nie zazdroszcząc im sukcesu. Kto wie, może dlatego też my odnosimy taki sukces? Najważniejsze jest dla nas to, że nasza restauracja się rozwija, a pracownicy są zadowoleni.