Siostra jest fotografem

Dzisiaj moja siostra przyjechała do mnie do Warszawy. Dawno się nie widziałyśmy i cieszę się, że będziemy teraz mogły nadrobić czas. Ostatnio widziałyśmy się na chrzcinach u jej synka. Siostra jest fotografem i uwielbiam oglądać jej zdjęcia. Póki co musiała zrezygnować z wielu zleceń ze względu na maluszka, którym musi się zajmować.

Siostra wykonuje zdjęcia ślubne

fotografia ślubna szczyrkAgnieszka przyjechała do Warszawy bo przyjęła zlecenie od swojej przyjaciółki na wykonanie zdjęć na ślubie. Nasza mama zgodziła się zając Mikołajem w weekend więc siostra mogła na spokojnie wyjechać z domu. Iza, która bierze ślub jest jej ulubioną przyjaciółka z młodości. Znają się już wiele lat i zawsze mogły na sobie polegać. Usługi mojej siostry są bardzo doceniane i wielu klientów je chwali. Fotografia ślubna szczyrk jest także dobrze opłacana. Siostra wykonując kilka zleceń w miesiącu na spokojnie może się utrzymać. Teraz żyje trochę z oszczędności a także ma męża, który dobrze zarabia i na spokojnie mogą sobie ze wszystkim poradzić. Cieszę się jednak, że siostra powoli wraca do swojego zawodu. Jej zdjęcia są idealne. Siostra ma oko i świetne pomysły i nadaje się do tej pracy jak mało kto. Fotografia na ślubie jest bardzo ważna. To są niezwykłe pamiątki, które pozostają z nami do końca życia. Możemy pokazywać zdjęcia naszej rodzinie i znajomym. Siostra zatrzyma się u mnie przez weekend. Trochę popracuje a w międzyczasie nadrobimy zaległości. Pogadamy sobie i pójdziemy na zakupy no i oczywiście wspólnie pogotujemy. Uwielbiam nasze kulinarne eksperymenty.

Siostra jest dla mnie bardzo ważna. Kibicuję jej w każdej sytuacji i jestem przekonana, że sobie ze wszystkim poradzi. Wszystkie zdjęcia, które siostra mi pokazuje zawsze bardzo mi się podobają. Siostra ma ze sobą niezbędny sprzęt i jest gotowa do pracy.