Sala weselna w województwie pomorskim

Niedawno się zaręczyłam z moim wieloletnim partnerem. Od pewnego czasu rozmawialiśmy o ślubie oraz o tym, że być może nadszedł czas, aby zdecydować się pchnąć nasz związek nieco dalej. Okres narzeczeństwa postanowiłam przeznaczyć właśnie na przygotowania do tej uroczystości. W końcu organizacja wesela nie jest łatwa, więc potrzebujemy sporo czasu na to.

Poszukiwania odpowiedniej sali weselnej

weselna sala pomorskiePoczątkowo ustaliliśmy termin ślubu. Kiedy już mieliśmy datę postanowiliśmy poszukać odpowiedniego miejsca na organizację wesela. W końcu salę należy rezerwować dużo wcześniej. Oboje pochodzimy z północy kraju, w związku z czym ustaliliśmy, że jeśli chodzi o miejsce, jakim jest weselna sala pomorskie będzie tym województwem, w którym musimy ją znaleźć. Początkowo wpisaliśmy odpowiednie hasło do wyszukiwarki. Ta zaprowadziła nas na kilka stron, które należały do właścicieli wyjątkowych sal weselnych. Sale te były rozsiane w całym województwie, ale ja chciałam znaleźć taką, która znajduje się stosunkowo blisko naszego miejsca zamieszkania. Mieliśmy kilka typów i zaczęliśmy odwiedzać wybrane sale. Jedna z nich od razu wpadła nam w oko. Był to niewielki dworek, w którym sala otoczona była pięknym ogródkiem. Zdjęcia na stronie internetowej nie odzwierciedlały jej rzeczywistego uroku. Sala była niewielka, ale dobrze wyposażona. Nasze wesele również miało być niewielkie, więc była ona idealna dla nas. Postanowiliśmy zarezerwować właśnie tę salę.

Jej dodatkowym atutem była obecność klimatyzacji, a także wydzielonego miejsca dla zespołu weselnego. Okazało się, że właściciele mają znajomą obsługę, więc nie będziemy musieli szukać cateringu. Wynajem sali nie był kosztowny. Nasz budżet przeznaczony właśnie na salę nawet w połowie nie został naruszony. Zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę!