Rozpinana koszula dla przyszłej mamy

 

Ciąża to najpiękniejszy okres dla każdej kobiety oraz jej małżonka i rodziny, podczas którego przygotowujemy się na przyjście na świat nowego członka rodziny. To również czas, w którym kompletujemy wyprawkę dla malucha oraz rzeczy, które będą niezbędne przyszłej mamie.

Koszula do karmienia piersią dla przyszłej mamy

koszula do karmienia rozpinanaKiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie mogłam w to uwierzyć. Od razu przekazałam dobrą nowinę całej swojej rodzinie. Jednak przyznam, że nieco spanikowałam, ponieważ wychowywanie dziecka to wielka odpowiedzialność. Mąż jednak przekonał mnie, że wszystko będzie dobrze i że ze wszystkim damy sobie radę. Jego słowa dodały mi otuchy i byłam spokojniejsza, ponieważ wiedziałam, że jest przy mnie. Ciąża przebiegała prawidłowo, wyprawka dla malucha zakupiona zostało jeszcze tylko kilka rzeczy, między innymi koszula do karmienia rozpinana. Udałam się więc z mężem do sklepu z ubraniami dla przyszłych mam. Dzięki pomocy ekspedientki bardzo szybko wybraliśmy to, po co tam przyszliśmy. Koszula wykonana była z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu była bardzo miła w dotyku. Do tego wybrany przeze mnie model dostępny był w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w moim ulubionym kolorze czyli niebieskim. Poza tym produkt dostępny był w wielu rozmiarach, dzięki czemu każda mama mogła znaleźć coś dla siebie. Rozpięcie koszuli było bardzo proste i szybkie co sprawiało, że maluch nie musiał długo czekać na pokarm.

Rozpinane koszule to bardzo ciekawe i fajne rozwiązanie. Polecam tego rodzaju ubrania każdej mamie. Sama mam kilka takich koszul i jestem z nich bardzo zadowolona. Do tego materiał, z którego są wykonane jest przyjazny zarówno dla skóry matki jak i malucha, który jak wiadomo ma bardzo delikatną skórę po narodzinach.