Rewelacyjna i pojemna garderoba

Jakiś czas temu, razem z dwoma przyjaciółkami spełniłyśmy swoje marzenie z dzieciństwa i otworzyłyśmy teatr dla dzieci. Początkowo swoje stroje tworzyłyśmy głównie przerabiając zakupione w taniej odzieży ciuchy, jednak z biegiem czasu potrzebne nam było miejsce na przechowywanie wszystkiego.

Doskonała garderoba dużych rozmiarów

garderoby na wymiar warszawaNa początku naszej działalności stroje do bajek trzymałyśmy u nas w domu, jednak z biegiem czasu zaczynało nam brakować miejsca zarówno na materiały, jak i właśnie na przebrania. Rozwijając się i mogąc wreszcie pozwolić sobie na profesjonalnej jakości stroje czy materiały, musiałyśmy zorganizować miejsce w których będziemy je przetrzymywać. Wpadłam zatem na świetny pomysł, aby mój stary i nieużywany schowek przerobić na profesjonalną garderobę. Pozostało nam po prostu poszukać kogoś, kto tworzy takie garderoby na wymiar Warszawa okazała się bardzo obfita w firmy specjalizujące się w takich działaniach, dzięki czemu szybko mogłyśmy znaleźć kilka z nich i wybrać naszym zdaniem, najlepszą. Po skontaktowaniu się z firmą, objaśnieniu dokładnie jakiej garderoby potrzebujemy oraz po podaniu wymiarów mojego schowka, pozostało nam czekać na odbiór gotowej garderoby, którą wykonano dla nas w naprawdę ekspresowym tempie. Byłam bardzo zadowolona z tego, jak szybko nasza garderoba została wykonana i teraz pozostało po prostu złożyć ją i zainstalować w wyznaczonym do tego pomieszczeniu. Cała instalacja garderoby okazała się także banalnie prosta, bowiem dostałam bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadziła mnie przez cały proces.

Kiedy z przyjaciółkami złożyłyśmy naszą garderobę i schowałyśmy do niej wszystkie stroje byłyśmy naprawdę wniebowzięte. Garderoba została bowiem tak zaprojektowana, że nie tylko z łatwością mogłyśmy posegregować przebrania w zależności od bajek, ale wciąż zostało mnóstwo miejsca na akcesoria sceniczne czy materiały z których szyłyśmy ubrania na scenę. Jestem bardzo zachwycona jakością i szybkością realizacji naszego zamówienia!