Przygotowuję stronę internetową dla architekta wnętrz

Jestem Igor. Jestem informatykiem. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Moja firma jest na rynku już trzy lata. Mama wiele zleceń. Staram się nie odmawiać moim klientom.

Architekt wnętrz działa już dość długo

architekt wnętrzStaram się przyjmować wszystkie zlecenia jednak nie zawsze mi to wychodzi teraz pracuję nad zleceniem pewnego architekta. Architekt wnętrz jest bardzo zamożnym człowiekiem. Prowadzi firmę w miejscowości Wrocław. Moja praca została mu polecona przez koleżankę Agatę. Muszę jej podziękować, ze reklamuje moją prace i dzięki temu mama wiele zleceń. Projektowanie wnętrz było pasją mojego klienta od dzieciństwa. Dzięki temu założył firmę i jest ona na rynku już piętnaście lat. Klient dobrze sobie radzi ale chciałby żebym odświeżył mu stronę internetową. Jego informatyk, który się tym zajmował wyjechał za granicę i nawet go o tym nie poinformował. Nie planuje wracać więc klient szuka profesjonalisty. Aranżacja wnętrz musi być dobrze opisana na stronie internetowej. Klienci, którzy pojawią się na stronie muszą wiedzieć, że nowoczesny architekt wnętrz działający we Wrocławiu działa na rynku już bardzo długo i ma wiele doświadczenia w tej branży. Na stronie internetowej można by zamieszczać opinię o pracy architekta. Uważam, ze projektant wnętrz powinien wiedzieć jak oceniają jego pracę klienci. Jeżeli firma jest ceniona na rynku to nie ma się czego obawiać. Opinie są informacja dla innych klientów jak może przebiegać współpraca przy różnego typu zleceniach. Architektura wnętrz to był ulubiony temat na studiach.

Klient stwierdził, że po pierwszym roku wiedział już, że będzie pracował w tej branży i że otworzy swoją firmę. Jak ukończył studia, wyjechał za granicę i tam ciężko pracował i odkładał każdy grosz. Dzięki swojej ciężkiej pracy po dwóch latach wrócił i mógł przyjmować pierwsze zlecenia.