Prowadzenie pizzerii z dowozem w Jeleniej Górze

Dobrze pamiętam miny moich znajomych gdy poinformowałem ich o tym, że zakładam swoją małą firmę. Zawsze lubiłem gotować w domu, domyślałem się więc, że bez problemu uda mi się przekuć to w dochodowy interes. Byłem gotowy na zupełnie nowe doświadczenie.

Początki mojej pizzerii z dowozem

pizza na dowóz jelenia góraOczywiście wiedziałem, że nie zawsze będzie to miłe i kolorowe. Przygotowywałem się na ciężką pracę dzień w dzień. Moja żona również chciała się w to zaangażować, więc miałem już pierwszego pracownika. Oczywiście dowozami zajmowałem się ja, podczas gdy ona bardziej nastawiała się na obsługę gości w lokalu. Już od samego początku wszystko szło świetnie. Klienci przychodzili do nas ciekawi nowej pizzerii, która niedawno się pojawiła. Gdy skosztowali pizzę widziałem po ich minach, że z pewnością staną się naszymi stałymi klientami. Nie inaczej było w przypadku osób zamawiających pizzę z dowozem. Nim się obejrzałem miałem już pięć adresów, pod które minimum raz w tygodniu zawoziłem spore zamówienia. Wszystko szło idealnie. Wiedziałem, że gdy w grę wchodziła pizza na dowóz Jelenia Góra nie będzie łatwym rynkiem. Ponieważ jednak od samego początku wkładałem w tę pizzerię bardzo wiele zaangażowania i serca, wszystko udało się lepiej, niż planowałem. Mogłem zatrudnić pracowników i zająć się czymś innym, ale na tyle spodobała mi się praca we własnej pizzerii, że nie chciałem robić już niczego innego. Moja żona była podobnego zdania – skoro robienie i serwowanie pizzy wychodziło nam świetnie i było doskonałą zabawą, to po co cokolwiek zmieniać?

Każdy, kto marzy o posiadaniu własnej restauracji lub pizzerii powinien chociaż spróbować zrealizować swoje marzenie. Kto wie – być może wszystko się uda, i będziemy mogli na zawsze porzucić pracę dla kogoś na etacie na rzecz zajmowania się własnym, dochodowym biznesem.