projektowanie stron

Projektowanie stron internetowych i rejestracja domen

Prowadzę swoją własną działalność gospodarczą już od czterech lat. Kiedy tylko popularne zaczęły być komputery wiedziałem, że jest to przyszłość. Dlatego też postanowiłem założyć firmę, która będzie zajmowała się wszystkim tym co w sieci.

Projektowanie stron to działka moja i klienta

projektowanie stronJednak mój przyjaciel, który ma podobną firmę w Częstochowie, powiedział mi iż nie mam zajmować się wszystkim a skupić się na wybranych działaniach. Ten co robi wszystko tak naprawdę nie zna się na niczym i klient nie będzie chciał zaufać jego firmie i proponowanym przez niego rozwiązaniom. Postanowiłem, że strony internetowe będą głównym źródłem mojej pracy. Pierwsze, co przyszło mi do głowy to rejestracja domen. Zaplanowałem to w taki sposób, że fachowe projektowanie stron internetowych w Częstochowie w pewnym stopniu zostawiam klientowi. Może on mi powiedzieć czego chce, pokazać przykładowy szablon a także czym będzie się zajmował. Niezbędna jest mi także nazwa firmy. Ja staram się sprawić czy domeny z elementami nazwy są wolne i jakie końcówki mogę mu zaproponować. Strony www ja także tworzę sam. Przedstawiam klientowi moją propozycję i ewentualnie ustalamy wspólną wersję. Cieszę się, że ludziom taka forma odpowiada. Dodatkowo oferuje klientowi roczne wsparcie w hostingu oraz te informatyczne w zakresie usuwania wirusów. staram się cały czas podnosić jakość moich usług. Wiem, że tylko gdy będę dbał o stały rozwój będę konkurencyjny. Zdobywam kolejne zlecenia i buduję swoją markę. Nie zawsze było łatwo. Dopiero teraz przestałem martwić się o przyszłość. Rejestracja domen jest jedną z rzeczy jaką się zajmuję.

Dla mnie jednak równie istotny jest fakt, że zatrudniam już dwie osoby i chcemy przenieść się do innego budynku. Kto wie, może niedługo będziemy rozwijać się jeszcze bardziej. To da nam szansę na lepsze jutro dla firmy.