producent skarpetek

Producent skarpetek a ich sprzedaż

Nazywam się Henryk. Od niedawna chodzi mi po głowie pomysł, by otworzyć własną działalność gospodarczą dlatego uznałem, że warto się tym zainteresować. Chciałem sprzedawać bieliznę dlatego stwierdziłem, że wystosuję swoją ofertę współpracy do wszystkich producentów z naszego województwa.

Producent skarpetek był zainteresowany współpracą

producent skarpetekNa pewno znajdzie się jakaś firma, która chętnie podejmie ze mną współpracę. Wystosowałem zatem list z ofertą współpracy, który rozesłałem drogą elektroniczną do wszystkich producentów, których znalazłem. Zainteresował mnie producent rajstop, który miał dość dobre ceny i rajstopy z najwyższej półki.
Na mój list odpowiedział jako pierwszy, producent pończoch, który zaoferował mi spotkanie, na którym będziemy mogli omówić warunki współpracy.
Byłem bardzo zadowolony, ponieważ już otrzymałem pierwszą odpowiedź. Następny napisał do mnie polecany producent skarpetek dziecięcych, który również był zainteresowany współpracą ze mną. Zaraz potem odezwał się producent rajstop dziecięcych oraz również producent rajstop i byłem szalenie zadowolony. Wiedziałem, że jak podejmę z tymi przedsiębiorcami współpracę, to mój biznes na pewno wypali.
Z każdym z producentów umówiłem się na spotkanie i pojechałem tam za każdym razem doskonale przygotowany.
Wiedziałem, że jak przedstawię właściwie swój biznesplan to na pewno osiągnę sukces. Ku mojemu ogromnemu zadowoleniu na współpracę ze mną zgodził się każdy z producentów. Będzie ze mną współpracował producent rajstop, o którego względy tak bardzo zabiegałem. Od razu zabrałem się za szukanie lokalu, w którym będzie mógł znajdować się mój sklep.

Będzie go obsługiwała moja narzeczona Joanna a ja będę zajmował się całą resztą. Joanna bardzo się ucieszyła, że mi się udało dogadać warunki i już nie może się doczekać pierwszych klientów.