gry planszowe

Prezent dla kolegi na urodziny

Idę do kumpla na urodziny. Chłopak na prawdę lubi gry i jak pytałam się go, co chciałby dostać na prezent od razu odpowiedział, że grę. I super. Tylko, że ja na grach się nie znam. W przyszły piątek idę do kolegi na urodziny. Marek jest zagorzałym graczem. Spotyka się z kolegami w jakimś lokalu z grami. Jeździ na jakieś festiwale gier.

Kolega, to fanatyk gier planszowych

gry planszoweW domu gier ma masę. Ja natomiast zupełnie na grach się nie znam. U nas w domu jakoś nigdy nikt nie zaproponował nawet, żeby grę kupić. Bardzo zależy mi, żeby mój prezent spodobał się. Dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Weszłam na chwilę do sklepu z grami, ale jak zobaczyłam ile tam tego wszystkiego jest i jeszcze pracownik sklepu zapytał czego szukam, czy interesują mnie gry planszowe, czy może jakiś inny rodzaj gier … Zwyczajnie stamtąd zwiałam. Nie wiem czego szukam. Widziałam, że Marek miał kiedyś gry karciane w szkole, ale czy te najbardziej lubi? A tak poza tym, to skąd mam wiedzieć, że jeszcze nie ma takiej gry jaka mi w oko wpadnie? W sklepie internetowym widziałam łamigłówki, które według opisu powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających. Może wybrać jedną z nich? A może gra planszowa najnowsza jaka jest w sklepie będzie lepszym rozwiązaniem. Na prawdę bardzo zależy mi, żeby mój prezent spodobał się Markowi. Chciałabym dobrze przed nim wypaść, to bardzo fajny chłopak. Może kiedyś umówiłby się ze mną, żeby w grę, mój prezent, zagrać wspólnie. To mogłaby być świetna okazja żeby dowiedzieć się, co takiego fajnego jest w tych grach. I oczywiście okazja do lepszego poznania się.

Podpowiedzcie mi proszę, napiszcie jakieś tytuły, albo skierujcie na strony gdzie znajdę najnowsze dostępne na rynku gry. Czasu mam już nie wiele, więc tym bardziej będę Wam wdzięczna za każdą podpowiedź.

Czytaj więcej na: https://www.moriongames.pl/