pierwsza komunia sala

Poszukiwanie sali na Pierwszą Komunię

Mojej siostry syn w tym roku miał pierwszą komunię. Mamy naprawdę dużą rodzinę dlatego też ta pierwsza komunia musiała odbyć się gdzieś na sali i to najlepiej w Warszawie czyli tam gdzie mieszka siostra.

Która sala na Pierwszą Komunię będzie najlepsza?

pierwsza komunia salaZresztą najwięcej osób z rodziny jest właśnie z Warszawy i z Piaseczna dlatego też tak byłoby po prostu najwygodniej. Mogła być to oczywiście zwykła jakaś sala na pierwszą komunie w Warszawie tylko takie sale są niezwykle drogie. Siostra szukała naprawdę bardzo długo odpowiedniego miejsca. Wydawało się, że znalezienie takiego miejsca na komunię powinno być bardzo proste. A okazało się, ze to wcale nie jest takie proste i oczywiste. Te sale, które podobały się mojej siostrze były już albo zajęte albo tak drogie, że po prostu nie byłoby jej na to stać. No niektórzy mieli takie ceny, że wręcz nie mogłam w to uwierzyć. No ale w Warszawie wiadomo, że jednak wszystko jest trochę droższe niż gdzie indziej . W końcu koleżanka siostry powiedziała jej żeby spróbowała posukać czegoś odpowiedniego w Piasecznie bo tam jednak zawsze jest trochę taniej a i miejsc powinno być jeszcze trochę. Była jednak sala weselna, która rzeczywiście była bardzo ładna. Zresztą była to typowa sala weselna z noclegiem przeznaczona na organizację małych przyjęć. Także jak najbardziej mogła nadawać się do zorganizowania komunii dla syna. Siostra gdy tylko zobaczyła tą salę to od razu bez większego zastanowienia postanowiła ją zarezerwować. Pasowało jej w niej niemal wszystko. Była blisko od miasta także można było w miarę szybko tam dojechać.

Była też w przedziale cenowym jaki był dla siostry do zaakceptowania. Poza tym sala ta była naprawdę bardzo ładna i było tam dobre jedzenie. Oczywiście tort siostra będzie musiała sama kupić i dowieść na miejsce. Mają po prostu swoją ulubioną cukiernię.