kasa fiskalna

Posnet Polska S.A. – konkurencja dla Elzabu

Posnet Polska Spółka Akcyjna to jeden z największych producentów wszelkiej maści urządzeń fiskalnych w Polsce. Jego bezpośrednią i jedyną konkurencją są Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab Spółka Akcyjna. Posnet Polska powstało w Warszawie w 1993 roku.

Jest wiele konkurencyjnych firm na rynku kas fiskalnych itp

kasa fiskalnaOd ponad 20 lat produkują bardzo dobrej jakości urządzenia fiskalne w tym kasy fiskalne. Jest to firma z polskim kapitałem. Firma Posnet Polska produkuje między innymi urządzenia takie jak kasy fiskalne posnet i drukarki fiskalne ale także wszelkiego rodzaju monitory dotykowe do sklepów, wagi elektroniczne (które coraz bardziej wypierają klasyczne wagi na odważniki), skanery kodów kreskowych czy drukarki paragonowe. Oczywiście sprzedając tego typu urządzenia firma Posnet Polska Spółka Akcyjna zajmuje się również obsługą serwisową tychże urządzeń i pomocą techniczną w przypadku problemów. Nie należy jednak zapominać o firmach takich jak Novitus wraz z ich bardzo dobrej jakości produktem jakim jest Novitus Sento E. Jest to nowoczesna kasa fiskalna idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw i punktów usługowych. Posiada ogromne możliwości w tym nawet tworzenie kopii wydruków na karcie SD. Kolejnym świetnym produktem jest kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ czyli nowoczesna kasa fiskalna charakteryzująca się małymi wymiarami (zmieści się nawet w kieszeni) oraz bardzo długim czasem pracy na zasilaniu akumulatorowym. Świetnie sprawdza się w handlu obwoźnym i małych oraz średnich punktach usługowym. Jej konkurentem jest kasa fiskalna Elzab K 10, która posiada świetny ekran dotykowy. Jest to pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku wyposażona w panel dotykowy. Występuje także w wersji + posiadającym pakiet rozszerzeń.

Jak widać nowoczesne kasy fiskalne są bardzo dobrej jakości i bardzo przydają się w handlu zarówno w centrach handlowych jak i małych sklepikach.