sklep z pościelą

Pościel dziecięca na prezent

Sześć miesięcy temu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Prezenty dla przyszłej mamy

sklep z pościeląByłam bardzo szczęśliwa, bo zawsze marzyła o zostaniu mamą. Ja wraz z naszą starszą siostrą mamy już po dwoje dzieci, a ona ciągle czekała. W końcu jej marzenie się spełniło. Wraz ze starszą siostrą i przyjaciółkami tej młodszej postanowiłyśmy zorganizować dla niej imprezę przed narodzinami dziecka. Oczywiście nie była to dla niej żadna tajemnica, nawet chciałyśmy żeby wiedziała i poinformowała nas jakie by chciała dostać prezenty dla dziecka. Pierwszym jej pomysłem były kocyki minky. Była w nich bardzo zakochana.
Zanim dowiedziała się o ciąży to nawet chciała kupić taki dla siebie żeby był na przyszłość. Dostała chyba cztery takie kocyki. Śmiałyśmy się, że teraz będzie miała ich na zapas. Kolejnym prezentem jaki dostała była pościel do łóżeczka dla niemowląt. Oczywiście wśród prezentów były butelki, smoczki, pieluchy i inne rzeczy potrzebne dla niemowląt. Ode mnie dostała bon. Z racji tego, że mój przyjaciel to producent pościeli dziecięcej postanowiłam zamówić u niego bon na odpowiednią kwotę aby siostra wraz z mężem sami wybrali sobie materiał i wzory. Producent pościeli dla niemowląt ma chyba największy wybór materiałów i wzorów dlatego uważałam, że będzie to najlepszy prezent. Po cichu mi podziękowała za niego, bo będzie mogła swój wybór dopasować do pokoju dziecięcego.

Teraz tylko czekamy aż urodzi i będzie mogła w pełni cieszyć się ze swojego macierzyństwa. Już wszyscy nie możemy się tego doczekać.

Więcej informacji o produktach : www.sklep-emka.pl