Po co oklejać samochody

Dzisiaj mój pracownik odpowiedzialny za marketing w firmie zaproponował mi pewną możliwość, która przyczynić się może do wzrostu zainteresowania naszą firmą na rynku, nie tylko lokalnym, ale także globalnym. Wszystko zależeć będzie od tego, ile kilometrów w ciągu miesiąca będą robili nasi handlowcy.

Zastosowanie folii przy oklejaniu aut

oklejanie samochodów - Kraków

Jednakże przy obecnym stanie rzeczy oklejanie samochodu specjalną reklamą na folii przeźroczystej będzie idealną możliwością, aby zaprezentować nasze produkty właśnie w takiej formie. Dobrze wiedziałem, że często robi się tak zwane puste kilometry, czyli pracownicy nie jeżdżą do klienta albo właśnie wracają ze spotkania, więc dlaczego by nie zainwestować w profesjonalne oklejanie samochodów – Kraków, które sprawiłoby, że każdy kilometr w mieście będzie możliwością dla klientów do zapoznania się z naszą ofertą, choćby w skrócie. Postanowiłem więc początkowo zadbać o to, aby ustalić odpowiednio krótki przekaz marketingowy, który będzie zapadał w pamięć, gdyż jak wiadomo, takie samochody często widzi się przez kilka sekund. Dlatego reklama na samochodzie musi być naprawdę zjawiskowo i estetycznie wykonana. Stwierdziliśmy, że oklejanie samochodów zlecimy jednej firmie i będziemy się tego trzymać z tego względu, że na pewno będzie ona sprawdzona i wyrobimy sobie już normy, jeśli chodzi o współpracę z nią. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem byłoby to, gdybym oddał wszystkie moje samochody podczas jednego weekendu do zrobienia.

Jednakże wiedziałem, że część agencji reklamowych, które specjalizują się w takich zadaniach mogą pracować w takich godzinach i o takiej porze. Znalazłem jednak kilka z nich, które z powodzeniem okleja samochody nawet w soboty, dzięki czemu nie miałem żadnego przestoju w prowadzeniu własnej działalności. Do dzisiaj wszyscy moi pracownicy jeżdżą samochodem i automatycznie reklamują moją firmę.