Piękne wspomnienia weselne

 

Bloga prowadzę od kilku miesięcy zdecydowałam się na to bo zawsze lubiłam pisać opowiadania w szkole. Blogi w dzisiejszych czasach są bardzo modne więc spróbowałam swoich sił. Nie sądziłam, że przygoda z blogiem tak mi się spodoba. Poza pisaniem do sieci wrzucam mnóstwo zdjęć z różnych podróży i codziennych sytuacji. 

Namiot weselny robił wrażenie

Ostatnio byłam na weselu moich znajomych i postanowiłam się podzielić swoimi spostrzeżeniami.namioty weselne producent Moi znajomi organizowali ślub w ogrodzie. Kupili jakiś czas temu ziemie poza miastem i tam zorganizowali swoją uroczystość. Uważałam, że to jest spore wyzwanie ale pomyśleli o wszystkim. Wesel było  organizowane w namiocie. Namiot był duży i przestronny i pomieścił wszystkie stoły, zespół a także gości. Pogoda dopisała więc przy namiocie był podest na którym się bawiliśmy do białego rana. Kiedy pogoda nie jest odpowiednia w namiocie na spokojnie można tańczyć i świętować. Jeżeli chodzi o jedzenie i toalety wszystko było dobrze przemyślane. Byłam zaskoczona namiotem. Pierwszy raz miałam okazje brać udział w takim weselu. Namioty weselne producent był pięknie przystrojony. Namiot weselny zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystko mi się podobało. Nie była to oklepana uroczystość jak u wszystkich. Sama chciałabym brać ślub w takich okolicznościach. Wynajem namiotu od producenta nie był drogi. Biorąc pod uwagę wszystkie koszty, które znajomi ponieśli były one niższe niż organizowanie wesela w normalnej sami z kucharkami.

Postanowiłam wkleić na blogu zdjęcia z tej uroczystości. Znajomi wyrazili zgodę. Odznaczyłam miejsce, w którym była organizowana uroczystość a także podałam namiary na producenta namiotów bo sporo osób mnie o to prosiło. Szczerze mogę polecić tego producenta bo jego namioty są wytrzymałe i pięknie się prezentują.