Otworzyłem wypożyczalnię samochodów luksusowych

Znajomy często marzył o tym, ażebyśmy założyli jakąś firmę. Zawsze świetnie się z nim dogadywałem i doszedłem do wniosku, że skoro mam pieniądze i mogę je zainwestować w spółkę to dlaczego tego nie zrobić. Zdecydowaliśmy się na wypożyczalnię samochodów.

Chętnie wypożyczane samochody luksusowe

wypożyczalnia samochodów ekskluzywnych warszawaFormalności załatwialiśmy razem, ponieważ musieliśmy być obaj dostępni podczas podpisywania dokumentów. Nasza wypożyczalnia samochodów ekskluzywnych warszawa zaczęła działać bardzo szybko. Znaleźliśmy idealny teren, który znajdował się blisko lotniska. Wiedzieliśmy, że taka lokalizacja przysporzy nam wielu klientów. Samochody, które kupiliśmy było co prawda używane, ale to były stosunkowo młode roczniki i co najważniejsze, wszystkie luksusowe samochody były w pełni sprawne. Sam wypróbowałem kilka z nich i musiałem przyznać, że podróż takim autem była wyjątkowo komfortowa. Andrzej zadbał o nagłośnienie naszej oferty i zainwestował w reklamę, która pojawiła się w telewizji. Dodatkowo w mieście był wielki plakat naszej wypożyczalni i mieliśmy pewność, że nasza wypożyczalnia będzie dochodowa. Oczywiście nie myliliśmy się, ponieważ nie musieliśmy nawet zabiegać o klientów. Sami zaczęli się do nas zgłaszać zaraz po tym jak zobaczyli reklamy w telewizji i mieście. Obaj zajmowaliśmy się obsługą klientów i radziliśmy sobie ze wszystkim doskonale. Zatrudniliśmy też faceta od ubezpieczeń, ponieważ żaden z nas nie posiadał odpowiedniej wiedzy a potrzebna była nam fachowa pomoc w tym temacie.

O naszej wypożyczalni zrobiło się bardzo głośno. Oferowaliśmy na prawdę konkurencyjne ceny a wszystkie nasze samochody były luksusowe i w pełni sprawne technicznie. Klienci właśnie tego oczekiwali o czym doskonale wiedzieliśmy. Udało się nam odnieść sukces.