Oddanie auta do stacji demontażu

Jeździłem starym samochodem, który coraz częściej odmawiał mi posłuszeństwa. Inwestowałem jednak w niego, ponieważ stanowił dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Kiedy jednak silnik się zepsuł, to podjąłem decyzję, że już dość tego i nie warto ponosić tak ogromnych kosztów.

Dobra cena zaoferowana przez stację demontażu

Stacja demontażu pojazdów Busko ZdrójSamochodu nie chciałem sprzedawać, bo właściwie nie był wart nic a nie wiedziałem też na kogo trafię. Ceniłem sobie komfort, dlatego postawiłem na stację demontażu, żeby tam oddać auto. Wiedziałem, że wpadnie mi parę groszy, ale wszystkie sprawy formalne będą załatwione jak należy. Wtedy tylko udam się do wydziału komunikacji i będzie po wszystkim. Interesowała mnie sprawdzona i dobra stacja demontażu pojazdów Busko Zdrój było miastem, gdzie takie miejsce właśnie się znajdowało. Moje auto nie było na chodzie i zależało mi, żeby ktoś ze stacji przyjechał do mnie po odbiór. Ta stacja demontażu oferowała darmowy odbiór i to mi pasowało idealnie. Kiedy tam zadzwoniłem, to pracownik wypytał mnie o model auta, rocznik i wersję. Powiedziałem od razu, że silnik jest niesprawny. Na podstawie tych informacji zaoferowano mi cenę, która bardzo mi się spodobała i od razu umówiłem się na spotkanie. Dodatkowo odzyskam zwrot z ubezpieczalni a na to nawet nie liczyłem. Pracownik stacji pojawił się u mnie następnego dnia. Przyjechał lawetą i zabrał auto. Przebił przy mnie blachy i dał wszystkie niezbędne dla wydziału komunikacji dokumenty oraz gotówkę za samochód.

Kupiłem sobie inny samochód, ponieważ musiałem mieć jakiś środek transportu, żeby dojeżdżać do pracy. Tym razem postawiłem na młodszy model, który nie wymagał tak wielu inwestycji. Poprzednie auto sporo mnie kosztowało i musiałem odetchnąć od tego typu wydatków.