namioty bankietowe

Namioty bankietowe na wesele

Zostałam zaproszona na moje moje pierwsze wesele. Jakoś tak się składa, że jeszcze nigdy u nikogo nie byłam, sama nie wiem czemu. Moja kuzynka brała ślub. Mieszkałyśmy razem w bliźniaczym domku, więc na żywo oglądałam sobie tą całą organizacje wesela i aż się denerwowałam o swoje w przyszłości. Najważniejsze to dobra lokalizacja całej zabawy. Konieczny był wynajem namiotów weselnych, bo kuzynka koniecznie chciała mieć zabawę na świeżym powietrzu, dodatkowo nad jeziorem.

Namioty bankietowe są lepsze od sali weselnych

namioty bankietoweMiejsce wspaniałe, od razu pojechałyśmy do organizatorów ułożyć menu, aby namioty cateringowe w dniu ślubu były przepełnione różnymi pysznościami. Miejsce było bardzo malownicze, położone w takim miasteczku niedaleko głównego miasta. Piękne bezkonkurencyjne namioty bankietowe zachwyciły mnie od samego wejścia tam. Pokazywali nam właściciele zdjęcia różnych możliwych zdobień ścian namiotów. Były białe kwiatuszki ze złotymi elementami z nitki, jakieś gołąbki i inne bukieciki. Na stołach też oczywiście ozdobione, misternie ułożone serwetki i kwiatuszki. Spodobało nam się to, że ten wynajem hal namiotowych pomyślał o wszystkim. Dawno nie widziałam tak wspaniałych dodatków, i to nie dlatego, że jeszcze nigdy nie bawiłam się na żadnym weselu. Przeglądałam różne zdjęcia w internecie, stąd wiem, jak niektóre ozdoby weselne wyglądały, i nigdzie się nie starali tak, jak tutaj. Dlatego wynajem namiotów z tego miejsca był już pewny i moja kuzynka nie zamierzała zmieniać miejsca zabawy. To jezioro zachwycało, i te wspaniałe lustro wody.

Zdjęcia nad wodą i na tle namiotu tak wspaniale ozdobionego na pewno będą wisiały na naszych ścianach. Jestem ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądało, jak te namioty wypełnią się dużą ilością gości i zacznie się zabawa na całego. Nie mogę się doczekać.