Najnowsza stylizacja z sukienką w etniczne wzory

Wybór idealnej i modnej sukienki jest trudny. Trendy zmieniają się i projektanci co sezon inspirują się nowymi kulturami, zwierzętami czy motywami roślinnymi. Ażeby być na bieżąco, trzeba było by uczestniczyć w pokazach mody, albo ciągle przeszukiwać gazety modowe. Wszystko ma swoje plusy, ale także warto myśleć o tym, jak my będziemy prezentować się w modnej sukience. 

Kolorowe, energetyzujące sukienki z wzorami etnicznymi

kolorowa sukienka we wzory etniczneW ubiegłym sezonie modna była kratka. Nosiłyśmy je w żakietach, płaszczach i do łask powróciły także czerwono-czarne koszule w kratę. Inspiracje można było szukać w luźnym wiejskim stylu, niczym rodem z westernów. W tym sezonie warto w swojej szafie mieć takie cudo, jak kolorowa sukienka we wzory etniczne. Jest to idealna kompozycja dla pań lubiących wyglądać szałowo i ekstrawagancko. Głównym hasłem motywów etnicznych jest kolor. To nim bawią się projektanci w takich sukienkach. Taki ciuch odzwierciedla przebojowość kobiety. Podkreśla jej piękno i nie sposób jej przegapić. Takie sukienki niosą ze sobą pozytywna energię. Nieco można je kojarzyć z czasami dzieci kwiatów, muzyka hipisowską i połową lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Idealne dla nich są lekkie i przewiewne tkaniny. Dlatego też najczęściej szyte są z dzianiny wiskozowej, która przepuszcza powietrze i dopasowuje się do sylwetki kobiety. Ten wzór będzie hitem tegorocznego lata i jeżeli chcecie być modne, powinniście zakupić właśnie taką sukienkę w stylu etnicznym. Będziecie w niej wyglądać modnie i stylowo.

Cechą szczególną kolorowych sukienek we wzory etniczne jest ich luźny krój. Dzięki szerokiemu wzornictwie, nie potrzebujemy dodatkowych zdobień, jak fałdki czy kokardy. Sam motyw etno ma zdobić kobietę ubraną w taki strój. Jest idealny również dla tych pań, które chcą nieco ukryć wszelkie niedoskonałości swojego ciała.