Najlepszy środek transportu

Jakiś czas temu straciłam pracę. Stało się to krótko przed wakacjami. Wiedziałam, że moim mieście w takim okresie raczej nie będę miała szans żeby znaleźć szybko nową pracę. Nie byłam zachwycona z tego powodu bo jednak mam swoje zobowiązania finansowe.

Wyjazd komfortowym busem do pracy

całoroczny przewóz osób do HolandiiNie wiedziałam co mam w tej sytuacji zrobić. Koleżanka powiedziała mi, że bym mogła pojechać z nią do pracy do Holandii. Ona jeździ tak praktycznie co roku. W ten sposób mogłabym zarobić większą sumę pieniędzy dzięki której mogłabym pozwolić sobie na spokojne poszukiwanie pracy. Doszłam do wniosku, że jest bardzo dobry pomysł i zdecydowałam się jechać. Nie wiedziałam tylko czym dojedziemy na miejsce. Koleżanka powiedziała mi, że ona już od kilku lat jeździ busami. Jest to tani środek transportu a do tego komfortowy i bezpieczny. Jest to całoroczny przewóz osób do Holandii czyli nie jeżdżą te busy tylko w sezonie letnim. Stwierdziłam, że w takim busie na pewno będzie wygodnie a do tego nie będzie problemu z bagażami. Zarezerwowałam więc z koleżanką miejsca. Wyszło naprawdę bardzo tanio. Jednak gdybym miała sama jechać samochodem to na pewno byłoby to droższe. Gdy wsiadłyśmy do busu poczułam się bardzo dobrze. Było w nim naprawdę bardzo wygodnie. Także mimo tego, że podróż nie była krótka to na pewno nie można powiedzieć, że była męcząca bo w takich warunkach można jechać nawet cały dzień. Po drodze były oczywiście przystanki podczas których można było skorzystać z toalety czy coś zjeść.

Takie przystanki dla mnie są bardzo ważne. Bo ja gdziekolwiek jadę zawsze zatrzymuję się po drodze. Uważam, że jest to po prostu potrzebne. Bus zawiózł nas praktycznie na samo miejsce pracy. Czyli nie musiałyśmy się już martwić dalej jak dojechać do miejsca docelowego.