Najlepsza kosmetyczka w mieście

 

Pół roku temu odbyło się moje wesele. Chciałam oczywiście żeby był to mój najpiękniejszy dzień w życiu i żeby ja tego dnia wyglądała zjawiskowo. Oczywiście Całe przygotowania do ślubu trwały długo i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że były męczące.

Wizyta u dobrej kosmetyczki

kosmetyczka szczecinDla mnie kluczową kwestią był mój wygląd tego dnia. Myślałam o trym cały czas jak się umaluję i uczeszę. Ja na co dzień nie robię sobie praktycznie żadnego makijażu tylko ewentualnie maluję rzęsy. Także też pewnie dlatego nie potrafiłam wyobrazić sobie tego jakbym mogła wyglądać. Koleżanka powiedziała mi, że ona od lat chodzi do bardzo dobrej kosmetyczki przed ważnymi wydarzeniami dla niej. Jej zdaniem ona potrafi naprawdę wspaniale malować. Zresztą już nie jedną pannę młodą przygotowywała do ślubu. Stwierdziłam więc, że zadzwonię tam i umówię się na wizytę. Koleżanka była pewna, że ta kosmetyczka szczecin przygotuje mnie najlepiej. Gdy tam zadzwoniłam okazało się, że pani miała akurat odwołany jakiś zabieg i że mogłam przyjechać nawet zaraz. Nie czekając więc na nic wsiadłam do samochodu i pojechałam. Nie miałam nawet wyobrażenia w jakich kolorach bym mogła czuć się dobrze. Chciałam żeby to kosmetyczka się zajęła doborem wszystkiego do mnie. Pani kosmetyczka była bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Powiedziała i też od razu jakim jestem typem urody i w związku z tym jakie kolory do mnie pasują. Makijaż był wykonywany bardzo starannie i miałam się zobaczyć gdy wszystko będzie skończone.

Nie mogłam się tego doczekać. Byłam bardzo ciekawa. Gdy w końcu się zobaczyłam byłam zaskoczona. Jeszcze chyba nigdy nie wyglądałam tak pięknie. Nie był to mocny makijaż bo pewnie w takim nie czułabym się za dobrze. Jednak miałam podkreślone wszystkie moje atuty a ukryte mankamenty.