Moja własna garderoba

Myślę, że wiele kobiet marzy o własnej garderobie. Ja marzyłam o osobnym pomieszczeniu do przechowywania swoich ubrań i butów naprawdę długo. Kiedy zdecydowaliśmy się z mężem na przeprowadzkę z mieszkania do domu, od razu wiedziałam, że jedno z pomieszczeń zostanie przeznaczone na garderobę.

Garderoba wykonana została na specjalne zamówienie

garderoby Ostatecznie w naszym domu powstały dwa pomieszczenia, które zostały przeobrażone w miejsce do przechowywania ubrań. Jedna garderoba znajduje się przy sypialni mojej i męża. Wejście do drugiej znajduje się w pokoju mojej córki. Ma ona 10 lat i bardzo podoba jej się to, że ma ona swój własny pokój z ubraniami. Jestem pewna, że jako nastolatka będzie tym jeszcze bardziej zachwycona. Obie garderoby zostały wykonane na zamówienie. Zatrudniony przez nas stolarz wykonał wszystkie półki oraz szafy. Dzięki temu  moja garderoba jest dokładnie taka jaką zawsze chciałam i jest dostosowana do potrzeb moich i męża. Zdecydowałam się na garderobę czarną. Kiedyś myślałam o tym żeby półki były białe i cała garderoba była w jasnych kolorach, ale teraz jednak bardziej eleganckie wydają mi się takie ciemniejsze wnętrza. Strasznie cieszę się, że miałam wpływ na to jak będzie wyglądać to pomieszczenie. Jestem naprawdę zadowolona z półek na buty, dzięki którym wszystkie moje najlepsze buty są ładnie wyeksponowane i codziennie cieszą mojego oko.

Codzienne korzystanie z garderoby sprawia mi dużo przyjemności. Czuję się naprawdę dobrze kiedy widzę ubrania i buty, które są odpowiednio poukładane. Każda rzecz ma w końcu swoje miejsce. Dzięki temu, że mam w końcu garderobę jakoś łatwiej jest mi codziennie wybierać ubrania i moje stylizacje są o wiele fajniejsze niż kiedyś. Zamówienie półek na wymiar do garderoby to był zdecydowanie dobry pomysł.