Mieszkanie z drzwiami łamanymi

Kiedy urodziła się moja córeczka wiedziałam, że w przyszłości będę chciała zrobić jej osobny pokój tak, aby miała swój własny kąt w domu i własną prywatność. Kiedy wreszcie nadszedł odpowiedni czas, aby wziąć się za remont, nastąpiły małe komplikacje, które na szczęście udało się rozwiązać dzięki nowoczesnym drzwiom. 

Zalety drzwi łamanych

drzwi łamane producentMieszkam w dużym domu razem z rodzicami. Mamy jednak osobne mieszkania, więc kiedy przeprowadziłam się na parter domu nie przeszkadzało mi, że jest to sporych rozmiarów kawalerka. Po urodzeniu córki wiedziałam, że będę chciała z niej zrobić dwa osobne pokoje. Wpadłam na świetny pomysł, aby przedzielić pokój płytami dyktowymi, które po nałożeniu tapety niczym nie różniły się od typowej ściany. Problem jednak nastąpił, kiedy trzeba było wstawić drzwi. W tym przypadku wstawienie tradycyjnych drzwi odpadało. Zarówno ze względu na framugi, jak i fakt, że ich otwieranie zajmowałoby zbyt wiele miejsca. Na szczęście znalazłam świetną alternatywę, czyli drzwi łamane producent. Takie drzwi bez problemu możemy wstawić nawet jeśli pomieszczenie przedzielone jest zwykłą płytą dyktową, dzięki temu, że drzwi te mają bardzo cienkie framugi. Poza tym sposób w jaki się otwierają sprawia, że nie zajmują dodatkowego miejsca. Uważam, że kupno drzwi łamanych było świetną decyzją i mogę spokojnie polecić je każdemu, kto szuka odpowiednich drzwi do małych pomieszczeń np. w blokach.

Drzwi celująco zdały swój egzamin. Chodzą bardzo płynnie, nie zacinają się, a co najważniejsze – są cichutkie. Poza tym prezentują się niezwykle oryginalnie i nowocześnie. Drzwi łamane spodobały mi się do takiego stopnia, że postanowiłam je wstawić również do szafy wnękowej oraz w wejściu do kuchni, które dotychczas drzwi nie posiadało. Mieszkanie wydaje się znacznie przytulniejsze i lepiej trzyma ciepło zimą dzięki temu rozwiązaniu.