Mama sprzedaje ekogroszek

Moja mama dostała pracę w sklepie. Na początku nie chciała powiedzieć co będzie sprzedawać i kazała mi zgadywać. Sądziłam, ze mama będzie sprzedawać ubrania lub kosmetyki. Okazało się, ze mama dostała pracę w sklepie z opałem. Mama będzie sprzedawać ekogroszek.

Mama uczy się o ekogroszku

śląski ekogroszek workowanyWłaścicielowi sklepu moja mama się spodobała bo jest otwarta i bardzo kontaktowa. Takiej właśnie osoby szukał do swojego sklepu. Zależy mu na dobrym kontakcie z klientami. Mama musi nadrobić zaległości w wiedzy o ekogroszku. Dostała od swojego nowego szefa sporo informacji na temat ekogroszku i na spokojnie ma się z nimi zapoznać. Śląski ekogroszek workowany jest bardzo polecany w dzisiejszych czasach przez wielu specjalistów. Uważają oni, ze to najlepszy materiał. Łatwo się z niego korzysta i ma wiele zalet. Klienci go pokochali i sklep ma spory ruch. Właściciel jakiś czas temu otworzył sprzedaż także w internecie i wiele osób korzysta z takiej możliwości. Ekogroszek workowany można kupić w sklepie w dobrej cenie. Mama powoli zapoznaje się ze wszystkimi informacjami o opale, który będzie sprzedawać. Twierdzi, ze sobie poradzi bo ma ogromna motywację. Moja mama dosyć długo szukała pracy i cieszy się, że w końcu ktoś dał jej szansę. Na pewno moja mama to wykorzysta i zrobi wszystko żeby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Okazało się, ze mama w swojej pracy jest bardzo dobra. Sprzedaż ekogroszku wzrosła od kiedy mama została zatrudniona

Przełożony mamy jest bardzo zadowolony z wyników, które uzyskuje moja mama. Pochwalił ją i przedłużył jej umowę na okres stały. mama bardzo się ucieszyła i postanowiła zainwestować w prawo jazdy. Chciałaby być bardziej niezależna bo szef zaczął wspominać o możliwościach awansu. jednak żeby zostać przedstawicielem trzeba mieć prawo jazdy.