Lustra na pasku idealne do mieszkania

 

Przeprowadzając się do mojego pierwszego mieszkania nie lada wyczynem okazało się wygospodarowanie miejsca na małą sypialnię. Musiałam to jakoś zrobić, ponieważ nie chciałam przyjmować gości w pomieszczeniu, w którym śpię i jednocześnie spędzam cały dzień.

Wiszące lustro do małej sypialni

wiszące lustro na paskuPoprosiłam o pomoc moją znajomą która zajmowała się architekturą mieszkań i aranżacją wnętrz, ponieważ sama nie miałam pomysłu jak mam to zrobić. Po kilku dniach dostałam narysowany projekt mojej małej sypialni. Znajoma przyszła do mnie do domu i przyprowadziła ze sobą swojego chłopaka, który zadeklarował, że wykona cały ten projekt. Kiedy pokój został zrobiony zajęłam się aranżacją tego mojego małego kontu. Zawsze chciałam mieć duże lustro w sypialni, żeby móc oglądać swoje kreacje. Niestety metraż nie pozwalał na postawienie lustra. Idealnym rozwiązaniem okazało się wiszące lustro na pasku przyczepione do ściany. Moja koleżanka wybrała się do sklepu ze mną, żeby wybrać odpowiednie lustro. Po kilku godzinach wybierania odpowiedniego lustra wróciłam z nim do domu. Chłopak mojej koleżanki dalej dokańczał kosmetyczne poprawki, więc poprosiłam go o zawieszenie lustra na wolnej ścianie. Lustro pasowało idealnie i okazało się świetnym pomysłem. Również cena takiego lustra była tańsza niż lustra stojącego. Zamontowanie go zajęło trochę czasu, ale wszystko dało się zrobić zgodnie z instrukcją.

Kiedy chłopak mojej koleżanki skończył remontować moją małą sypialnie i zrobił wszystko co było zawarte na planie tego małego pomieszczenia wszystko wyglądało świetnie. Była szafa, podwójne łóżko i moje wiszące wymarzone duże lustro. Bardzo im podziękowałam za pomoc. Oczywiście za cały remont zapłaciłam odpowiednią kwotę, ale doszłam do wniosku, że naprawdę było warto.