Kupno maty chłodzącej do samochodu

Ostatnio zmienialiśmy z żoną samochód. Mieliśmy dość wysokie wymagania, dlatego ciężko było znaleźć coś odpowiedniego. W końcu znaleźliśmy auto, które prawie spełniało nasze oczekiwania. Niestety żona była zawiedziona, że samochód nie ma chłodzenia wmontowanego w siedzenia. Poszliśmy na kompromis. Powiedziałem jej, że dokupię dla niej maty chłodzące na fotele. Zgodziła się.

Duży wybór mat chłodzących na fotele samochodowe

mata chłodząca na fotel samochodowyKiedy w końcu samochód stał się naszą własnością, pozostało mi kupno dla żony wybranego przez nią gadżetu. Uważam, że mata chłodząca na fotel samochodowy jest nawet lepsza niż system chłodzenia i grzania foteli, który często okazuje się zawodny. Przede wszystkim takie maty są uniwersalne, pasują do wszelkich modeli samochodów i w razie zmiany auta, możemy je po prostu przemontować do nowego samochodu. Wybrałem dla żony matę chłodzącą ze wbudowanymi wentylatorami. Takie maty są najskuteczniejsze. W wybranej przeze mnie macie żona mogła ustawić poziom chłodzenia na wybraną temperaturę. Sterowanie matą odbywało się za pomocą pilota, było więc to bezpieczne nawet w czasie jazdy. Pilot umieściłem w schowku na drzwiach od strony kierowcy. Kolejną zaletą takiej maty był jej łatwy montaż. W tym modelu matę montowało się do siedzenia za pomocą uchwytów mocujących. Było to o tyle istotne, że dzięki temu mata była stabilna i nie zwijała się na siedzeniu.

Wybrana przeze mnie mata była w kolorze tapicerki, dzięki czemu była prawie niewidoczna. Siedzenie na niej było komfortowe. Taka mata chłodząca w znaczy sposób zapobiega poceniu się, co nie jest przyjemne szczególnie w przypadku dłuższych tras, a z żoną często się na takie udawaliśmy. Żona była bardzo zadowolona z takiej maty. Ja również ponieważ udało mi się ją dostać w bardzo przystępnej cenie.