Kupno becików dla dziecka

Wieść o ciąży była nie lada zaskoczeniem zarówno dla mnie jak i mojego męża Karola. W zasadzie nie staraliśmy się o potomstwo, ale ta informacja bardzo nas ucieszyła. Karol od razu przygotował pokój dla dziecka i mocno angażował się we wszystko od samego początku.

Mnóstwo becików dla synka

beciki dla niemowlątKiedy już dowiedziałam się, że będziemy mieli syna to mogłam zacząć rozglądać się za jakimiś ubraniami dla niemowlaka. Pokój właściwie już był gotowy, tylko trzeba było pomalować ściany i położyć dywan. Mąż czekał na decyzję o płci dziecka, żeby dopasować odpowiedni kolor. Udałam się do nowo otwartego sklepu na naszym osiedlu, żeby kupić jakieś ładne ciuszki. Dostępne tam były bardzo śliczne i niedrogie beciki dla niemowląt a tego będę potrzebowała na prawdę dużo. Rozglądałam się po sklepie i szukałam dodatkowo innych ciuchów, ponieważ chciałam zobaczyć co jeszcze jest dostępne. Zauważyłam jednak, że te beciki dla niemowląt bardzo dużo kobiet kupowało i na półce szybko znikały. Nie mogłam pozwolić sobie na to, żeby wyjść ze sklepu z niczym i wróciłam do działu z becikami. Nie zdziwiłam się skąd takie zainteresowanie, ponieważ jak się przyjrzałam bliżej to zauważyłam, że jest przecena na te beciki i kosztowały o sześćdziesiąt procent taniej. Wzięłam dwanaście kompletów i dobrze, że się zdecydowałam, ponieważ na półce zostało tylko kilka sztuk. Sprzedawczyni powiedziała, że więcej dostaw nie będzie i dlatego tak niska cena została wprowadzona. Udał mi się ten zakup i wróciłam zadowolona do domu.

Mój mąż pochwalił moje zakupy i był pod wrażeniem, że udało mi się kupić tak tanie beciki dla Krzysia. Tak będzie nazywał się nasz syn i mąż w zasadzie wybrał to imię. Jest bardzo podekscytowany narodzinami naszego dziecka. Podobnie zresztą jak ja.