Kupiłem babci na prezent zdobioną porcelanę

Całkiem niedawno moja babcie miała swoje osiemdziesiąte urodziny. Długo zastanawiałem się co jej na te urodziny kupić, bo to bardzo wyjątkowa rocznica urodzin. Zatem i prezent na takie urodziny powinien być również wyjątkowy. Musiałem w miarę szybko podjąć decyzję co do takiego prezentu. Pomyślałem, że bardzo fajnym prezentem może być porcelana.

Znalazłem piękną porcelanę ręcznie zdobioną

zdobiona porcelana karolinaNa szczęście mamy takie czasy jakie mamy i nie trzeba wychodzić do żadnego sklepu, żeby kupić babci prezent na urodziny. Szybko odpaliłem internet i w kilka minut znalazłem sklep z naprawdę pięknymi rzeczami. W tym sklepie można było kupić artystycznie wykonaną porcelanę, która była zdobiona ręcznie. Muszę przyznać, że od razu mnie to urzekło. Nie znam się zbytnio na filiżankach, talerzykach i dzbankach na kawę, ale te małe cudeńka zachwyciły mnie od razu. Chociaż tak jak napisałem – bardzo daleko było mi do takich rzeczy. W każdym razie od razu stwierdziłem, że babcia byłaby takim prezentem zachwycona. Najbardziej spodobała mi się zdobiona porcelana Karolina, więc zdecydowałem się od razu w tym sklepie złożyć zamówienie. Przy kupowaniu porcelany ze sklepu internetowego obowiązują specjalne warunki jeśli chodzi o dostawę. Kiedy więc dotarło do mnie pudełko z piękną porcelaną to musiałem je otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić czy wszystko jest okay. Wiadomo, że cokolwiek potrzaskanego trzeba od razu reklamować. Na szczęście z moim prezentem dla babci wszystko było w porządku.

Babcia była tym prezentem zachwycona. Naprawdę widziałem w jej oczach prawdziwy podziw dla artyzmu i wykonania tej pięknej porcelany. Cały zestaw składał się z ośmiu filiżanek i talerzyków. Były w nim też trzy dzbanki różnej wielkości. Myślę, że taki prezent naprawdę szczerze się mojej babci spodobał. Pewnie każdej babci by się spodobały takie małe cudeńka.