Kross Hexagon – tani i dobry

 

Wielu klientów szuka idealnej proporcji ceny do jakości. Wielu znajduje ją właśnie w jednośladach Kross. To polska firma, która stawia na jakość wykonania oraz cenę, odpowiednio niską, by móc prowadzić otwartą konkurencję z zagranicznymi gigantami.

Nieco tańszy górski rower od Krossa

kross hexagon b3Jeżeli mamy dylemat z wyborem odpowiedniego jednośladu, rowery Krossa są godne polecenia. Szczególnie, że w przypadku roweru, jaki będziemy omawiali dodatkowym atutem, który jest nie do przebicia, jest niska cena. Wśród budżetowych rowerów zagranicznych producentów, nie znajdziemy cenowo zbliżonej oferty. Kross Hexagon 6.0, to rower górski, który na tle konkurencji wyróżniają, firmowo zamontowane, mechaniczne hamulce tarczowe. Nowy Hexagon kosztuje w sklepach internetowych od tysiąca dwustu, do tysiąca trzystu set. Rowery konkurencji nie tylko nie są tak tanie, ale również nie oferują tego typu wyposażenia. Kross Hexagon to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort, w korzystnej cenie. Jego parametry techniczne udowadniają, ze koszt roweru wcale nie musi być wysoka, by jakość produktu była z najwyższej półki. Wszystkie modele rowerów Kross są dostępne na stronach producenta oraz u autoryzowanych dystrybutorów tej firmy. Dobrze zamawiać pod koniec sezonu rowerowego lub w jego przerwie, gdyż wtedy Kross, jak i zresztą inne firmy, oferują wyprzedaże modele z danego roku. Hexagon 6.0 jest nazywany rowerem budżetowym ze względu na swój koszt, jednak jego jakość stawia go w pozycji co najmniej o klasę wyższej.

Wybierając rower Kross mamy pewność, że trafiamy w dziesiątkę. Rowery górskie ich produkcji wyróżniają się charakterystyczną linią ramy oraz doskonałym, stylowym wzornictwem. Hexagon 6.0 to najlepsza oferta wśród rowerów budżetowych.